Jamie Lee Curtis İlk Oscar Adaylığını İçindeki Tek Boynuzlu At’ı Kanalize Ederek Kutluyor

film Festivali Ödülleri Gece Galasına katıldı.” decoding=”async” /> Kevin Kış/Getty Images 2023, tek seferlik “Scream Queen” için tarihi bir yıl olacak Jamie Lee Curtis, Sektördeki 46. yılını ilk Oscar adaylığıyla kutladı ve buna kendisi de inanmakta güçlük çekiyor. Ve Özel Günü kutlamak için hayvanların en nadidesi olan tek boynuzlu at gibi giyiniyor! Curtis, ilk Oscar […]

Jamie Lee Curtis İlk Oscar Adaylığını İçindeki Tek Boynuzlu At’ı Kanalize Ederek Kutluyor

film Festivali Ödülleri Gece Galasına katıldı.” decoding=”async” />

Kevin Kış/Getty Images

2023, tek seferlik “Scream Queen” için tarihi bir yıl olacak Jamie Lee Curtis, Sektördeki 46. yılını ilk Oscar adaylığıyla kutladı ve buna kendisi de inanmakta güçlük çekiyor. Ve Özel Günü kutlamak için hayvanların en nadidesi olan tek boynuzlu at gibi giyiniyor!

Curtis, ilk Oscar adaylığını, tek boynuzlu at incirine bürünmüş, gümüş bir yele, beyaz kulaklar ve çok önemli gökkuşağı perçemiyle tamamlanmış bir Instagram fotoğrafıyla kutladı. Altyazıda basitçe “BENİ TUTUŞ” yazıyor ve onun yaklaşan hangi ödül törenini düşündüğünü anlamak için çok fazla hayal gücü gerekmiyor.

Adaylığı, kontrolden çıkmış indie hit için toplam on bir adaydan yalnızca biri. Her Şey Her Yerde Aynı Anda burada IRS denetçisi Deirdre Beaubeirdre’yi oynuyor – bu da oldukça iyi bir tek boynuzlu at ismi yapıyor. Curtis, bu ödül sezonunda ortaya koyduğu oyuncu kadrosuna duyduğu bitmez tükenmez coşkunun herhangi bir göstergesiyse, Curtis’in oyuncu kadrosu ve ekibin adaylıklarından şüphesiz kendisinin olduğu kadar heyecan duyduğu da kesin.

Cadılar Bayramı Kraliçesi, son zamanlarda tam da bu nedenle sosyal medyada onu parkın dışına atıyor. Curtis’in rol arkadaşı Michelle Yeoh’un Altın Küre kazanmasıyla ilgili mutlak sevinç kükremesi neredeyse anında viral oldu ve ARKADAŞLARI DESTEKLEYEN ARKADAŞLAR’ın kendi gösterişsiz hareketi haline geldi. Tavşanın üzerinden geç! 2023, kadınları destekleyen kadınların yılı ve yeni avatar Jamie Lee Curtis. Tek boynuzlu at boynuzuna kadar.

Teknory