Warner Bros. Onu Gömmeye Çalışıyor Olabilir, Ama ‘Mavi Böcek’ Fragmanı Hala Bir DC Ordusu Topluyor

Devasa mega eğlence şirketi Warner Bros., bugün gerçekten güzel görünen bir film için gerçekten iyi bir fragman yayınladı. denir mavi böcekama ne yazık ki WB ayrıca fragmanı yayınlamaya karar verdi. Wonkaaltın çocuk Timothée Chalamet’in yer aldığı, böylece hırsızlık BBgök gürültüsü biraz. Buna rağmen, mavi böcek Ordu gitmeye hazır. Bu iki fragman, her iki filmin de […]

Warner Bros. Onu Gömmeye Çalışıyor Olabilir, Ama ‘Mavi Böcek’ Fragmanı Hala Bir DC Ordusu Topluyor

Devasa mega eğlence şirketi Warner Bros., bugün gerçekten güzel görünen bir film için gerçekten iyi bir fragman yayınladı. denir mavi böcekama ne yazık ki WB ayrıca fragmanı yayınlamaya karar verdi. Wonkaaltın çocuk Timothée Chalamet’in yer aldığı, böylece hırsızlık BBgök gürültüsü biraz. Buna rağmen, mavi böcek Ordu gitmeye hazır.

Bu iki fragman, her iki filmin de heyecanını azaltacak gibi görünse de, şirketin sadakatinin nerede olduğu oldukça açık; Wonka burada öncelik gibi görünüyor, ki bu dikkate alındığında gerçekten mantıklı değil mavi böcek stüdyo başkanı James Gunn’ın yeni DC siparişindeki ilk büyük karakter.

Ya aptallık ya da kasıtlı sabotaj, ancak iki fragmanı aynı gün yayınlamak, nereden bakarsanız bakın aptalca bir fikir.

Ne olursa olsun, mavi böcek gerçekten iyi görünüyor! Bu sırada Wonka bir köken hikayesi, bu yüzden eğlenceli çikolata fabrikası malzemelerini bile almıyorsunuz. O kadar iyi görünmüyor. Çocuk olsaydım, bu filmlerin her ikisine de bir şekilde pazarlanmış gibi görünen bir demografik grup olsaydım, mutfağını yeniden şekillendirebilmesi için bazı smarmy pop kültürü fenomeninin telefon etmesindense bir grup süper kahraman ve patlama görmeyi tercih ederdim.

Bu bizi Salı günü iflas eden Twitter sitesinde trend olan muhteşem #BlueBeetleBattalion’a getiriyor. WB burada yanlış ata bahis oynuyor. Her neyse, biraz üzerinden geçelim mavi böcek Aşk.

Onun için!

Kabul.

Gezegen Böceği!

Robot Joe bile heyecanını bastıramaz.

“Bunu biz yarattık.”

Mavi bir ötücü mü? LFG!

Dikkatli olsanız da, bazı ciddi sonuçları olabilir.

Bu, insanların hayalini kurduğu türden bir hayran etkileşimi ve vızıltı! Ancak WB, şekerleme yapan bir çikolata yapımı filmiyle daha çok ilgileniyor? Anlamlı olsun.

#WonkaBattalion var mı? hayır efendim Birkaç iyi gönderi var, ancak çoğunlukla filmle veya Chalamet’in Wonka’sının barışsever bir hippi olduğu gerçeğiyle dalga geçiyorlar, oysa orijinal Wonka’nın (Gene Wilder) çok daha fazla üstünlüğü vardı.

Yoğun:

Bu da pek çok kez ortaya çıktı.

Ve Johnny Depp ile hikayeyi en son ne zaman yeniden başlatmaya çalıştıklarını hatırlatıyor.

Bu şeyin nasıl eğildiğini görmek oldukça kolay. Wonka 15 Aralık’ta çıkıyor ve mavi böcek 18 Ağustos’ta gösterime girecek. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Teknory