Jude Law, Yeni ‘Peter Pan & Wendy’ Klibinde Kaptan Kancayı Bıçakladı

Disney aracılığıyla görüntü yeni Peter Pan ve Wendy klip burada ve Peter Pan ve Lost Boys ile Neverland’e yolculuk yapmaya fazlasıyla hazırız. Klasik bir filmin en son Disney canlı aksiyonu 28 Nisan’da sinemalarda olacak ama o zamana kadar kötü Kaptan Hook rolündeki Jude Law ile gözlerinizi ziyafet çekin. Yeni klip Law’u, bir ölü yakılan kişi […]

Jude Law, Yeni ‘Peter Pan & Wendy’ Klibinde Kaptan Kancayı Bıçakladı

Disney aracılığıyla görüntü

yeni Peter Pan ve Wendy klip burada ve Peter Pan ve Lost Boys ile Neverland’e yolculuk yapmaya fazlasıyla hazırız. Klasik bir filmin en son Disney canlı aksiyonu 28 Nisan’da sinemalarda olacak ama o zamana kadar kötü Kaptan Hook rolündeki Jude Law ile gözlerinizi ziyafet çekin.

Yeni klip Law’u, bir ölü yakılan kişi baş düşmanı Peter Pan’dan adıyla bahsettiğinde Hook’un öfkesini kaybettiğini gösteriyor. Kaptan, kendi kabin kapısından ateş ettikten sonra, mürettebatına dramatik bir şekilde, kırık kapıya ve altındaki mürettebata kaba bir şekilde yürümeden önce “adını asla söylememelerini” söyler. Law, teatral ve eksantrik bir Hook’a dönüşüyor ve sadık Bay Smee’ye (burada Jim Gaffigan oynuyor) esprili bir şekilde “not al” diyor. [his] kabinin yeni bir kapıya ihtiyacı var.” Smee çekingen bir şekilde bunun kaptanın bu ay yok ettiği üçüncü kapı olduğunu söyler ve Hook buna “ve bu son olmayacak” diye yanıt verir.

Özellikle Hook ve Smee’nin dinamiğinin insanların animasyon filmden hoşlanmasının nedenlerinden biri olduğunu düşünürsek, filmin orijinalin mizahının en azından bir kısmını koruyacağını görmekten mutluyuz. İki canlı aksiyon oyuncusu, Hook’un bir el için rezil kancası hakkında komik bir değiş tokuş yaparak bu dinamiği sergilemeye devam ediyor (açıkçası, kaptan kelime oyunlarından hoşlanmıyor). Bir sonraki klibin bize Hook’un diğer düşmanı olan, film vizyona girmeden önce tik taklayan timsaha daha yakından bakmamızı sağlayacağını umuyoruz.

Disney’in Peter Pan ve Wendy 28 Nisan Cuma günü sinemalarda olacak.

Teknory