MCU Art, Taylor Swift’i Deadpool 3’ün Popüler X-Men Karakteri Hayran Oyuncusu Olarak Hayal Ediyor

Özet Deadpool 3’teki Dazzler rolündeki Taylor Swift, Marvel Studios için büyük bir kazanç ve MCU’da kendisi için mükemmel bir rol olurdu. Yönetmen Shawn Levy’nin son yorumları Deadpool 3’teki rol söylentilerinin ardındaki gerçek hakkındaki spekülasyonları körükleyerek Swift’in potansiyel oyuncu kadrosunu daha mümkün kılıyor. Şarkıcı/aktör Harry Styles’ın Eternals’da rol aldığı göz önüne alındığında, Swift’in Deadpool 3’te Dazzler’ı […]

MCU Art, Taylor Swift’i Deadpool 3’ün Popüler X-Men Karakteri Hayran Oyuncusu Olarak Hayal Ediyor

Özet

  • Deadpool 3’teki Dazzler rolündeki Taylor Swift, Marvel Studios için büyük bir kazanç ve MCU’da kendisi için mükemmel bir rol olurdu.
  • Yönetmen Shawn Levy’nin son yorumları Deadpool 3’teki rol söylentilerinin ardındaki gerçek hakkındaki spekülasyonları körükleyerek Swift’in potansiyel oyuncu kadrosunu daha mümkün kılıyor.
  • Şarkıcı/aktör Harry Styles’ın Eternals’da rol aldığı göz önüne alındığında, Swift’in Deadpool 3’te Dazzler’ı canlandıracağını düşünmek çok da abartılı değil.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Deadpool 3 Hayran sanatı, Taylor Swift’in Marvel Sinematik Evreni’ne X-Men üyesi olarak katılmasını kanıtlıyor. Deadpool 3Oyuncu kadrosunun başında Wade Wilson rolünde Ryan Reynolds ve Wolverine rolünde Hugh Jackman (sarı takım elbise dahil) yer alıyor. Ancak bu, çoklu evrenin izin vermesi nedeniyle filmdeki tek Marvel kahramanlarının onlar olacağı anlamına gelmiyor. Deadpool 3 Jennifer Garner’ın Elektra rolüne dönüşünü ve film için söylentiler çıkan diğer birçok Marvel karakterini öne çıkaracak. Bu olası gizli rollerden biri Swift’inki olabilir.

Twitter’da ünlü dijital sanatçı @Bosslogic Swift’in nasıl görünebileceğini paylaştı Deadpool 3‘nin söylentilere konu olan rolleri Dazzler.

Dünyanın en ünlü şarkıcılarından biri olan Swift, yakın zamanda The Eras Tour ile büyük bir başarı elde etti ve Swift’in Dazzler’ı çalması hiç de akıllıca değil. Deadpool 3. Swift’in MCU’da sesi farklı ışık güçlerine dönüştürebilen bir mutant olan Dazzler olarak yer alması Marvel Studios için büyük bir kazanç olacaktır. Ve birkaç faktöre dayanarak Swift’in filmde mutant şarkıcıyı oynama ihtimali var. Deadpool 3.

İlgili: Her Marvel Sinematik Evreni Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı


Dazzler Olarak Taylor Swift Neden Deadpool 3’te Olabilir?

Her ne kadar söylentilere konu olan aktörlerin hepsi olmasa da Deadpool 3 Filmde yer alacak söylentilerin bazıları doğru, yönetmen Shawn Levy de yakın zamanda bunu doğruladı. Deadpool 3Yönetmeninin kamera hücresi söylentileri hakkındaki güncellemesi ilginçti; Levy şunu söyledi: “Görünüşe göre Deadpool 3’te yer alan aktörlerin, şarkıcıların ve spor yıldızlarının söylentileri muhteşem… Sadece bu söylentilerin bazılarının doğru, bazılarının ise olmadığını söyleyeceğim.

Levy, aşağıdakilerden hangisine ilişkin spekülasyonları körüklüyor? Deadpool 3 Kamera hücresi söylentileri doğru olsa da yakın zamanda yapılan bir toplantı, Swift’in MCU filminde Dazzler’ı oynayacağı yönündeki teorileri ateşledi. Taylor Swift’in Deadpool 3 Swift’in yakın zamanda Jackman, Reynolds ve Levy ile birlikte bir futbol maçı izlerken görüldüğünde söylentiler aşırı hızlandı. Swift, Reynolds ve eşi aktris Blake Lively ile arkadaştır, dolayısıyla toplantının onunla hiçbir ilgisi olmaması mümkündür. Deadpool 3. Yine de, söylentiye göre oyuncu seçimi artık çok daha mümkün hale geldi.

MCU’nun şarkıcı/aktör Harry Styles’ı Eros olarak seçtiği göz önüne alındığında Ebediler – Eros, Thanos’un erkek kardeşinden başkası olmadığı için bu ileride önemli bir rol olabilir – Swift, Dazzler’ı canlandırıyor Deadpool 3 çok da uzak bir fikir değil. Şu anda hakkında çok az şey biliniyor Deadpool 3Ancak Deadpool ve Wolverine’in Fox Marvel evreninde bir yolculuk yapacağını öne süren birçok söylenti nedeniyle birkaç karakterin ortaya çıkması gerekecek. Swift’in mutlaka önemli bir role sahip olmasına gerek olmasa da, MCU’da kendisi için mükemmel bir rol olan Dazzler rolünde bir kamera hücresi bile birçok hayranını heyecanlandırmak için yeterli olacaktır. Deadpool 3.

Kaynak: @Bosslogic/Twitter

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow