9 The Flash oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Arrow — “Sonsuz Dünyalarda Kriz: Dördüncü Bölüm” — Resim Numarası: AR808c_0143r.jpg — Resim (LR): Barry Allen rolünde Ezra Miller ve Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin — Fotoğraf: Jeff Weddell/The CW — © 2020 The CW Ağı, LLC. Her hakkı saklıdır. Flash onlarca yıldır küçük ekranın demirbaşlarından biri oldu ve şimdi de onun adıyla beyazperdede […]

9 The Flash oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Arrow — “Sonsuz Dünyalarda Kriz: Dördüncü Bölüm” — Resim Numarası: AR808c_0143r.jpg — Resim (LR): Barry Allen rolünde Ezra Miller ve Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin — Fotoğraf: Jeff Weddell/The CW — © 2020 The CW Ağı, LLC. Her hakkı saklıdır.

Flash onlarca yıldır küçük ekranın demirbaşlarından biri oldu ve şimdi de onun adıyla beyazperdede gösterime girdi. Scarlet Speedster’ın en iyi versiyonu hangisi?

Flash kesinlikle DC Comics’in en büyük süper kahramanlarından biridir. DC’nin sayfalarına ilk kez 1940 yılında adım atan Scarlet Speedster – ya da o zamanlar Kızıl Kuyrukluyıldız olarak da anılan ismiyle – o zamandan bu yana çizgi romandan ilham alan her türlü eğlenceye ışık tutuyor.

Gerçek şu ki Flash her zamankinden daha popüler. Yıllar boyunca canlı aksiyon ve animasyon şovları aracılığıyla televizyonda birçok kez yer almış, dokuz inanılmaz sezon boyunca devam eden (ve aynı zamanda CW’de bilinen DC süper kahramanlarının daha geniş ortak evreninin bir parçası olan) kendi uzun soluklu TV şovunun başrolünü üstlenmiştir. Arrowverse olarak). Üstelik, DCEU’nun DC Evreni olarak yeniden başlatılmasının ayrılmaz bir parçası olan, kendi adını taşıyan solo macerasında kendi solo beyazperde macerasına öncülük etti. Gişede zorlansa da yapması gerekeni yaptı ve aynı zamanda seyirciyi eğlendirdi.

Jay Garrick, Barry Allen, Wally West ve Bart Allen’ın yer aldığı çizgi romanlarda gördüğümüz gibi, pek çok erkek televizyonda ve filmde The Flash rolünü üstlendi ve bu elbette şu soruyu akla getiriyor: Bunu en iyi kim yaptı? ? Bunu aklınızda tutarak, önceki Flash oyuncularının tümünü sıralarken kendinizi Speed ​​Force’a doğru bir yolculuğa hazırlayın.

İle Flaş Filmin beyazperdeye gelmesi ve TV dizisinin bu yılın başlarında sona ermesiyle birlikte artık tartışmayı sonlandırmanın ve kahramanı en iyi kimin oynadığını bulmanın zamanı geldi.

Not: Televizyonda ve video oyunlarında Flash’ı seslendirecek çok sayıda başka oyuncu olsa da, bu listede büyük ekranda veya küçük ekranda bunu yapan en dikkat çekici dokuz oyuncuya bir göz atacağız.

Teknory