Keşke Üretime Geçse Dediğimiz Audi Mid-Engine Supercar Konsepti

Dış kısmı krom gibi görünse ve SpaceX’in Starship’i kadar parlak olsa da, gövdesi yalnızca 1,5 mm kalınlığında elle dövülmüş alüminyum panellerden yapılmıştır. En İyi Vites). Audi’nin Uzay Çerçevesinin üzerindeki tamamen alüminyum gövde arasında, araba yalnızca 2.755 pound ağırlığındaydı (üzerinden motor1). Her şey söylendi ve söylendi, W12 motor – şık konseptin aerodinamik özellikleriyle birleştiğinde – teorik […]

Keşke Üretime Geçse Dediğimiz Audi Mid-Engine Supercar Konsepti

Dış kısmı krom gibi görünse ve SpaceX’in Starship’i kadar parlak olsa da, gövdesi yalnızca 1,5 mm kalınlığında elle dövülmüş alüminyum panellerden yapılmıştır. En İyi Vites). Audi’nin Uzay Çerçevesinin üzerindeki tamamen alüminyum gövde arasında, araba yalnızca 2.755 pound ağırlığındaydı (üzerinden motor1).

Her şey söylendi ve söylendi, W12 motor – şık konseptin aerodinamik özellikleriyle birleştiğinde – teorik olarak yaklaşık 211 mil / saat azami hıza sahipti ve düz 3,0 saniyede (Top Gear başına) 0-100 mil / saat hıza çıkabiliyordu. Evet, teorik olarak, çünkü Tokyo Otomobil Fuarı’nda sergilenen Avus Quattro’daki motor gerçek değildi. İnsanların arka camdan gördükleri “motor”, plastikle kaplı ahşap bir fakstı. Gerçek W12 hala geliştirme aşamasındaydı ve henüz tam olarak inşa edilmemiş veya test edilmemişti, bu yüzden … Audi numara yaptı. Ve işe yaradı.

Audi hiçbir zaman arabayı üretime sokmayı düşünmedi, bu nedenle, hattın aşağısındaki diğer araçlarda takip etmeyi amaçladığı fikir ve kavramları başlatmak için birkaç köşeyi kesebildiler. Ancak hile o kadar işe yaradı ki, insanların Audi’ye Avus Quattro konsept otomobilinin çalışan bir yol versiyonunu (Motor1 aracılığıyla) inşa etmesi için araba başına 12 milyon dolar ödemeyi teklif ettiklerine dair söylentiler devam ediyor.

Arada çok az kişi bir arabaya harcayacak bu kadar paraya sahiptir, ancak hepsi kaybolmaz. Mattel serbest bırakıldı birkaç farklı Hot Wheels versiyonusüper arabayı herkes için uygun fiyatlı hale getiriyor.

Teknory