The Witcher 3’ün sekiz yıldır saklı kalan gizli bir aşk hikayesi var

CD Projekt Red açıkladı Witcher 3: Vahşi Av kimsenin bilmediği gizli bir aşk hikayesine yer verdi. Stüdyonun ilk bölümünde YanıtlandıRED podcast (üzerinden IGN), hikaye yönetmeni Tomasz Marchewka bunu oyunun Kan ve Şarap DLC, Toussaint’in dük muhafızlarının kaptanı Damien de la Tour, korumakla görevlendirildiği kişiye, Düşes Anna Henrietta’ya gizlice aşıktır. Marchewka, “Oyunun hiçbir yerinde bunun söylendiğini […]

The Witcher 3’ün sekiz yıldır saklı kalan gizli bir aşk hikayesi var

CD Projekt Red açıkladı Witcher 3: Vahşi Av kimsenin bilmediği gizli bir aşk hikayesine yer verdi.

Stüdyonun ilk bölümünde YanıtlandıRED podcast (üzerinden IGN), hikaye yönetmeni Tomasz Marchewka bunu oyunun Kan ve Şarap DLC, Toussaint’in dük muhafızlarının kaptanı Damien de la Tour, korumakla görevlendirildiği kişiye, Düşes Anna Henrietta’ya gizlice aşıktır.

Marchewka, “Oyunun hiçbir yerinde bunun söylendiğini sanmıyorum, ancak ona gizlice aşık olduğunu varsayıyoruz” dedi. “Ve kendisi bir aristokrat olmadığı için bunun olabileceğini hayal etmesi bile imkansız.

“Sanırım öyle bir an var ki, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacağını falan söylüyor ve adam da ona bakıyor. Ve eğer neyi arayacağınızı biliyorsanız, bu bakışta ilişkinin derinliğini görürsünüz. Bu son derece inceliktir. , Ne kadar şeffaf bilmiyorum ama onun temelde gerekirse onun için hayatını vermeye hazır olduğunu her zaman hatırladık.”

Eğer oynadıysanız Kan ve Şarap DLC, kampanyanın sonunda olası bir sonucun Anna’nın kız kardeşi Mary’nin onu öldüreceğini ve Damien’ın kalbinin kırılacağını biliyor olabilirsiniz.

Ancak oyun onun Düşesi ve arkadaşını başarısızlığa uğrattığı için üzgün olduğunu ima ediyor, ancak CDPR’den gelen yeni bilgilerle, özellikle de olaydan sonra günlüğünü okursanız neden bu kadar üzüldüğü anlaşılabilir.

Günlük yazısında şöyle yazıyor: “Anna Henrietta kendi kız kardeşi tarafından haince öldürüldüğünde, Damien en çok kendisini suçladı ve onurlu bir adama yakıştığını hissettiği için kılıcına binmek istedi.” “Onu durduran tek şey Majestelerinin onu asla affetmeyeceği düşüncesiydi.

“Damien uzun yıllarını derin bir yas içinde geçirdi, sık sık trajik olayların nasıl gerçekleştiğini ve sorumluların kim olduğunu düşünüyordu. Bu sadece Düşes’in ölmesi değil, aynı zamanda onunla Rivialı Geralt arasında bir dostluk kurma şansının da olduğu anlamına geliyordu.”

Neyse ki, Anna’nın ölmesini gerektirmeyen bir son var, dolayısıyla bu karşılıksız aşk hikayesi, doğru seçimi yaparsanız trajik bir şekilde bitmiyor, ancak gizlice Düşes’in özlemini sürdüren Damien için de teknik olarak mutlu bir son değil. .

Başka bir yerde, CD Projekt Red yakın zamanda resmi bir mod editörünün şu anda PC sürümü için çalışmakta olduğunu duyurdu. Witcher 3.

Bugün resmi olarak Kara Cuma! En iyi oyun indirimlerini arıyorsanız, Kara Cuma oyun fırsatları rehber, en iyiler için seçtiklerimizle birlikte Kara Cuma video oyunu fırsatları.

Teknory