Kindle Paperwhite Amazon’da 20 $ indirimle satışta

Amazon’un parlamayan ekranı ve suya dayanıklı yapısı sayesinde her yere yanınızda getirebileceğiniz bir e-okuyucudur ve şu anda bu yıl gördüğümüz en iyi fiyata sahiptir. Normalde fiyatı 150 dolar olan, kilit ekranlı reklamlara sahip 16 GB Kindle Paperwhite’ın fiyatı Amazon’da 130 dolara düştü. Bu tüm zamanların en düşük seviyesi değil ancak e-okuyucunun Kara Cuma’dan bu yana […]

Kindle Paperwhite Amazon’da 20 $ indirimle satışta

Amazon’un parlamayan ekranı ve suya dayanıklı yapısı sayesinde her yere yanınızda getirebileceğiniz bir e-okuyucudur ve şu anda bu yıl gördüğümüz en iyi fiyata sahiptir. Normalde fiyatı 150 dolar olan, kilit ekranlı reklamlara sahip 16 GB Kindle Paperwhite’ın fiyatı Amazon’da 130 dolara düştü. Bu tüm zamanların en düşük seviyesi değil ancak e-okuyucunun Kara Cuma’dan bu yana gördüğü en ucuz fiyat. Kilit ekranında reklam görmek istemiyorsanız, reklamsız sürüm de 20 $ indirimli olup normal fiyatı olan 170 $’a kıyasla 150 $’dır.

Amazon

İndirim Kindle Paperwhite’ın en yeni sürümü için geçerlidir ve üç renk seçeneği için geçerlidir: Siyah, Agave Yeşili ve Denim. Paperwhite, 6,8 inçlik ekranıyla okunabilirlik ve elinize rahatça oturması için güzel boyutlara sahiptir. Arka ışık ayarlanabilir ve parlak beyaz ışıktan gözleri yormayan sıcak, kehribar rengi ışığa geçiş yapılabilir. 300 ppi parlamayan ekranla, kelimeler ekranda net ve net olmalı ve güneşte oturuyor olsanız bile kolayca okunabilmelidir.

Amazon, Kindle Paperwhite’ın bu modelinin şarjla 10 haftaya kadar dayanabileceğini söylüyor, ancak bu kesinlikle cihazı ne kadar yoğun kullandığınıza bağlı. USB-C şarj bağlantı noktasına sahiptir. Paperwhite, IPX8 suya dayanıklılık derecesiyle havuz başı dostudur. Sadece su sıçramalarına karşı dayanıklı olmakla kalmayıp aynı zamanda makul sınırlar dahilinde tatlı suya batırılmaya da dayanabilmelidir. Amazon, 2 metre derinliğe kadar tatlı suda bir saate kadar korunduğunu söylüyor. Ancak deniz suyu için durum biraz farklıdır ve 0,25 metrede yalnızca 3 dakika boyunca suya dalmaya dayanacak şekilde derecelendirilmiştir.

Sesli kitaplar size daha çok hitap ediyorsa Kindle Paperwhite bu formatı da destekler ve Bluetooth kulaklık veya hoparlörlerle eşleşir. Dahili hoparlörleri veya ses jakı bulunmadığından dinlemek için harici bir cihaza ihtiyacınız olacaktır.

Takip etmek @EngadgetDeals Twitter’da ve Engadget Fırsatları bültenine abone olun En son teknoloji fırsatları ve satın alma tavsiyeleri için.


Kindle Paperwhite Amazon’da 20 $ indirimle satışta

Teknory