Knuckles Spinoff Show ve Sonic 3, Movie Franchise Star’dan Heyecan Verici Güncelleme Aldı

Özet Tika Sumpter heyecan verici bir güncelleme sunuyor eklemler yan ürün ve Kirpi Sonic 3yakında gelecek vaat eden yeni bilgiler. eklemler yan ürün muhtemelen post prodüksiyon aşamasındadır ve bir sonraki sinema bölümünde anlatının sürekliliğini korumak için 2024 ortasında vizyona girebilir. Paramount potansiyel olarak oyunun çıkış tarihini açıklayabilir. eklemler Super Bowl LVIII’deki yan ürün ve görüntüler […]

Knuckles Spinoff Show ve Sonic 3, Movie Franchise Star’dan Heyecan Verici Güncelleme Aldı

Özet

 • Tika Sumpter heyecan verici bir güncelleme sunuyor eklemler yan ürün ve Kirpi Sonic 3yakında gelecek vaat eden yeni bilgiler.
 • eklemler yan ürün muhtemelen post prodüksiyon aşamasındadır ve bir sonraki sinema bölümünde anlatının sürekliliğini korumak için 2024 ortasında vizyona girebilir.
 • Paramount potansiyel olarak oyunun çıkış tarihini açıklayabilir. eklemler Super Bowl LVIII’deki yan ürün ve görüntüler Kirpi Sonic 3.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Her ikisinin de çekimlerinin başlamasının üzerinden neredeyse bir yıl geçmişken, Tika Sumpter’ın heyecan verici bir güncellemesi var. eklemler Ve Kirpi Sonic 3. İlki, Adam Pally’nin talihsiz Green Hills Vekili Wade’i kendi türünün savaşçı tarzlarında eğitirken Idris Elba’nın ünlü echidna’sını takip eden, ikonik SEGA video oyunlarını uyarlayan film serisinin ilk devam filminin yan ürünü olarak hareket edecek. İkincisi, Ben Schwartz, Elba, Colleen O’Shaughnessey, Sumpter, James Marsden ve Lee Madjoub’un çeşitli rolleriyle geri dönüşlerini görecek.

İle yapılan bir röportaj sırasında Ekran Rantı yaklaşan Prime Video spor komedisi için UnderdoggsTika Sumpter’dan konuyla ilgili bir güncelleme istendi eklemler spin-off şovu ve Kirpi Sonic 3. Her iki projenin de gerçek ayrıntılarını gizlese de, Paramount’un esprili bir dille şunu söylemesi “kov beni“Eğer öyleyse, serinin yıldızı yeni bilgilerin geleceğini doğruladı”çok yakında” her ikisi için de. Sumpter’ın aşağıda neler paylaştığına göz atın:

Bilgilerin çok yakında geleceğini düşünüyorum. Ama son derece mutlu olacaksın. Sanırım çok şey gelecek, o yüzden bekleyin. Senin için sahip olduğum tek şey bu. Beni kovacaklar! [Laughs]


Knuckles Haberleri Ne Zaman Gelecek?

dizi için henüz düzgün bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, o zamandan beri biliniyor. eklemler İlk olarak yan ürünün, aralarındaki boşluğu kapatacak bir köprü görevi göreceği duyuruldu. Kirpi Sonic 2 Ve 3hatta ikinci devam filminden önce üretime başlamıştı. Bir noktada dizinin 2023’ün sonlarında yayınlanacağına dair söylentiler vardı ancak Paramount+ bunu hiçbir zaman resmi olarak onaylamadı. Ayrıca dizinin çekimlerinin tamamlanıp tamamlanmadığı ya da SAG-AFTRA ve Amerika Yazarlar Birliği grevlerinden etkilenip etkilenmediği hiçbir zaman tam olarak doğrulanmadı.

Çekimler başlayalı neredeyse bir yıl olduğu göz önüne alındığında, Kirpi Sonic 3 Grevlerin sona ermesinin ardından Kasım 2023’ün sonlarında asıl çekime başlandı, öyle görünüyor ki eklemler şu anda post prodüksiyon aşamasında. Paramount ayrıca serinin bir sonraki sinema filmini tam olarak Aralık 2024 çıkış tarihinde tutmaya devam ederken, yan dizinin, ikisi arasındaki anlatı sürekliliğini korumak için daha erken olmasa da 2024 ortasında bir gösterim için baskı yapması büyük olasılıkla daha fazla görünüyor. .

Bu nedenle, konuyla ilgili haberlerin alınabileceği çeşitli yerler bulunmaktadır. eklemler Ve Kirpi Sonic 3 Paramount’tan gelecek. Özellikle de fragman göz önüne alındığında, serinin katılabileceği en muhtemel etkinlik Şubat ayındaki Super Bowl LVIII’dir. Kirpi Sonic 2 ilgili yayın yılındaki NFL şampiyonluk maçında giriş yaptı. Stüdyolar genellikle bu etkinliği gelecek proje listelerine olan ilgiyi artırmak için kullanmak isterken, sadece eklemler Fragmanı oyun sırasında yayınlamak mantıklı, ancak Paramount’un yan program için uygun bir çıkış tarihi açıklayıp duyurmayacağını görmek daha da ilginç olurdu. Kirpi Sonic 3 başlıkları birbirine bağlamak için görüntüler.

 • Knuckles TV Sıcaklık Posteri
  eklemler

  Knuckles, Paramount+ için yaratılan Sonic the Hedgehog film serisinin bir yan ürünüdür. Idris Elba, aksiyon-macera dizisinde Knuckles the Echidna rolünü yeniden canlandırıyor ve dizi, onun yeni müttefiklerle tanışıp yeni düşmanlarla yüzleştiği yeni bir macerada onu takip edecek.

 • Sonic the Hedgehog 3 <a href=film Logo Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/sonic-the-hedgehog-3-movie-logo-poster.jpg”/>
  Kirpi Sonic 3

  Sonic the Hedgehog 3, Blue Blur ve arkadaşlarının Dr. Robotnik’in dünyayı ele geçirmesini engellemeye yönelik bir maceraya çıktığı 2022 komedi-macera filminin devamı niteliğindedir. Yeni filmde, yeni düşman Shadow the Hedgehog’un, dünyevi yaşamlarına uyum sağlamaya çalışan yeni kahraman üçlüsü Sonic, Tails ve Knuckles’ın başına bela açmak için geldiği görülüyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow