Gerard Johnstone, Kaçınılmaz M3GAN vs Chucky Tartışmasında Seçimini Yapıyor

Bu resmi, M3GAN 2023’ün ilk hit filmi. Bu, elimizde başka bir ikonik konuşan, cani oyuncak bebek benzeri karakter olduğu anlamına geliyor. Tabii ki, OG katil bebeği Chucky ile karşılaştırılmadan hiçbir katil bebek var olamaz. Peki bir dövüşte kim kazanırdı? Yönetmen Gerard Johnstone seçimini biliyor. Elbette bazı temel farklılıklar var. Chucky, bir çocuk oyuncağının içindeki seri […]

Gerard Johnstone, Kaçınılmaz M3GAN vs Chucky Tartışmasında Seçimini Yapıyor

Bu resmi, M3GAN 2023’ün ilk hit filmi. Bu, elimizde başka bir ikonik konuşan, cani oyuncak bebek benzeri karakter olduğu anlamına geliyor. Tabii ki, OG katil bebeği Chucky ile karşılaştırılmadan hiçbir katil bebek var olamaz. Peki bir dövüşte kim kazanırdı? Yönetmen Gerard Johnstone seçimini biliyor.

Elbette bazı temel farklılıklar var. Chucky, bir çocuk oyuncağının içindeki seri katilin ruhudur. M3GAN, kendinin farkına varan ve insanını korumak için her şeyi (cinayet dahil) yapacak yapay zekaya sahip bir oyuncak bebektir. M3GAN’da biraz yanlış yönlendirilmiş olsa da aslında iyi bir niyet var.

Chucky sadece insanları öldürmek istiyor, bu yüzden kenarlarda biraz daha sert. Dürüst olalım biraz önyargılı olan Johnstone, bir kavgada kimin kazanacağını bildiğini düşünüyor. film/news/m3gan-ending-sequel-song-gerard-johnstone-1235483157/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik. Argümanı kaba kuvvete değil zekaya iniyor gibi görünüyor.

M3GAN daha bilinçli hale geliyor. Bir gün dünyayı yönetmeye başlayacağını hepimizin bildiği yapay bir zekası var. M3GAN’ın Chucky her bir zayıflığı bulana kadar onunla dalga geçeceğini ve sonra onları istismar edebileceğini düşünmek isterim. Ve bence bu çok inandırıcı olurdu. Chucky’ye saygısızlık etmek yok! Çocuk oyuncağı çocukken en sevdiğim filmlerden biriydi. Bunu büyük bir saygıyla söylüyorum. “

Ayrıca, M3GAN makine parçalarından yapılmıştır ve Chucky daha plastiktir (garip vudu güçlerine rağmen), bu yüzden orada da üstünlük sahibi olacaktır. M3GAN, dans edebilen, tamamen mafsallı bir oyuncak bebektir. Chucky dans edebilir mi? Öyle düşünme.

M3GAN ilk haftasonunda 12 milyon dolarlık bir bütçeyle 30 milyon dolar kazandı. Şu anda sinemalarda.

Teknory