Korku Hayranlarının, Hala Görülmesi Gereken Hayal Edilebilecek En Aptal Geçişler İçin Fikirleri Var

Universal Pictures/20th Century Studios aracılığıyla görüntü Korku geçişler daha önce yapıldı ve bazıları film yapımcısı tanrıların ustaca deha vuruşları olarak ortaya çıktı. Ancak, bu makale bununla ilgili değil. Bunun yerine, birlikte ve hatta aynı dünyada hiçbir işi olmayan iki korku hikayesi düşünün. Bu nasıl olurdu karşıdan karşıya geçmek Bakmak? Lake Placid, Anaconda’ya Karşı (2015), iki […]

Korku Hayranlarının, Hala Görülmesi Gereken Hayal Edilebilecek En Aptal Geçişler İçin Fikirleri Var

Universal Pictures/20th Century Studios aracılığıyla görüntü

Korku geçişler daha önce yapıldı ve bazıları film yapımcısı tanrıların ustaca deha vuruşları olarak ortaya çıktı. Ancak, bu makale bununla ilgili değil. Bunun yerine, birlikte ve hatta aynı dünyada hiçbir işi olmayan iki korku hikayesi düşünün. Bu nasıl olurdu karşıdan karşıya geçmek Bakmak?

Lake Placid, Anaconda’ya Karşı (2015), iki sürüngeni karşı karşıya getirdi, her ikisi de muazzam büyüklükteydi ve hayranları birinin kazanacağı tarafı tutuyordu, yılan mı yoksa timsah benzeri düşmanı mı? Uzaylı vs Yırtıcı (2004), dünya dışı yaratıkları aralarında savaşmak için bir araya getirdi. Freddy, Jason’a Karşı (2003), slasher stans’ın beklediği şeydi, çünkü o iki adam izleyicileri nasıl korkutacaklarını biliyorlardı.

Oradaki temayı görüyor musun? Bu filmlerin her birinde, Dana White’ın UFC’de rakipleriyle eşleşmesi gibi makul bir şekilde eşleştirilecek benzer bir canavardı. O filmlerde birlikte olmak için bir sebepleri vardı.

Bununla birlikte, yakın tarihli bir Reddit dizisi, hayranları korku uyumsuzlukları hakkında düşünmeye davet etti. Sonuç bir komediye/dehşete dönüşebilir ama ne kadar tuhafsa o kadar iyidir. Ve git!

başarısı ile M3GAN herkesin aklında taze, sadece ilk onun ortaya çıkması doğru, eğer Çığlık VI bu konuda söyleyecek bir şeyleri var.

Hellraiser Ve Testere biri şeytani güçlere sahipken, Jigsaw sadece insan, çok çarpık bir zihin ve işkence dehası ile donanmış olduğundan, kolayca eşit olmayan bir eşleşme olarak nitelendirilebilir.

Birisi, Leviathan’ın gözdesi olan şeytani olana karşı ünlü korku palyaçosu fikrine sahipti.

Ve şimdi komedi şehre geliyor. Düşündüğünüzde, bu iki özelliğin aslında makul bir ortak noktası var.

Ardından, bir hayran konuyu daha ciddi bir hale getiriyor. Buffalo Bill’e karşı uzaylı parazitlerin bulaştığı öğretmenler. Çocuklara karşı kazanamadılarsa, “losyonu derisine sürer yoksa yine hortuma bulaşır.”

Bu kesinlikle birçok garip cevaba uyuyor. Cani bir cüce, çok yavaş yürümesine rağmen en hızlı koşucuyu yakalayabilen bir seri katile karşı.

Bu çok güzel bir soru soruyor:

Hangisi:

Birbirine ait olmayan pek çok harika korku filmi var. Belki de Hollywood’un buna ciddi bir şekilde bakmasının ve bunu gerçekleştirmesinin zamanı gelmiştir.

Teknory