En İyi Dyson Airwrap kopyaları 2023: Shark FlexStyle artı 200 doların altında 6 alternatif

En iyi elektrikli süpürgeleri ve hava temizleyicileri ile tanınan bir şirketin, bir şekilde Ayrıca Dünyanın en gıpta ile bakılan saç aletini yapmaya başlayın, lütfen gelip ödülünüzü alın. Elbette Dyson ve onun efsanevi Airwrap’inden bahsediyoruz. İlk olarak 2018’de piyasaya sürülen ve ardından 2022 yazında güncellenen çok işlevli şekillendirici, aşırı ısı kullanmadan kurutma, pürüzsüzleştirme ve kıvırma kabiliyetiyle […]

En İyi Dyson Airwrap kopyaları 2023: Shark FlexStyle artı 200 doların altında 6 alternatif

En iyi elektrikli süpürgeleri ve hava temizleyicileri ile tanınan bir şirketin, bir şekilde Ayrıca Dünyanın en gıpta ile bakılan saç aletini yapmaya başlayın, lütfen gelip ödülünüzü alın.

Elbette Dyson ve onun efsanevi Airwrap’inden bahsediyoruz. İlk olarak 2018’de piyasaya sürülen ve ardından 2022 yazında güncellenen çok işlevli şekillendirici, aşırı ısı kullanmadan kurutma, pürüzsüzleştirme ve kıvırma kabiliyetiyle bir kült kazandı. Bir dizi fırça ve başlık ataşmanı, onu farklı saç tipleri ve dokuları için uygun hale getirir – ayrıca kolay saklama için bir kılıfla birlikte gelir.

599,99 $ gibi sarsıcı bir fiyatla fiyatlandırılan Dyson Airwrap, bir PlayStation 5’ten daha pahalıdır ve satın alması da bir o kadar zordu. (Best Buy’da stokta bulduk(Yeni bir sekmede açılır)Sephora(Yeni bir sekmede açılır)Ulta(Yeni bir sekmede açılır)ve Dyson’da(Yeni bir sekmede açılır) Yazma sırasında web sitesi.) Mevcut ekonomik ortam ve TikTok’un etkisizleştirme eğilimi arasında, insanlar doğru kandırma ile maliyetin çok altında benzer stil sonuçları elde edebileceğiniz gerçeğini anlıyor gibi görünüyor. Test ettiğimiz en yeni ve en iyi alternatif, Airwrap deneyimini yaklaşık 270$’a kopyalamayı başardı, ancak bazı büyük tavizler vermeye istekliyseniz, 200$’ın çok altında birkaç iyi seçenek var.

Dyson Airwrap incelememiz

Referans olarak, ikinci nesil Airwrap, farklı saç türleri için üç farklı varyantta gelir:

Mashable Alışveriş Muhabiri Bethany Allard, itibarı ve lüks fiyatı göz önüne alındığında Complete Long varyantını bir tur attığında yüksek beklentilere sahipti. Ve o sırada yaptı “Saçımı bu ürünle her şekillendirdiğimde” iltifatlar alan Allard, sonunda Airwrap’in “iyi” olduğunu düşünerek haftalarca süren deneme süresinden uzaklaştı. Öğrenme eğrisi beklediğinden daha dikti, kasası çok yer kaplıyordu ve uzun saçlarını (gevşek, kısa ömürlü lülelerle) kıvırmak çok uzun sürüyordu. Pürüzsüzleştirme ataşmanları bazı etkileyici sonuçlar vermeyi başardı, ancak bunlar yine de Allard’ın Airwrap’in toplam maliyetini haklı çıkarması için yeterince hayat değiştirmiyordu.

AYRICA BAKINIZ:

Yeni Dyson Airwrap’in en iyi kısımları düşündüğünüz gibi olmayabilir

Bununla birlikte Allard, Airwrap’i ondan daha değerli bulan bazı insanlar olduğunu belirtti. Örneğin, saçlarını her gün ısıyla şekillendiren biriyseniz, Airwrap sizi uçlarından kızartmanızı engelleyebilir. Duştan çıktıktan hemen sonra hazırlanmayı seviyorsanız – Airwrap yeni yıkanmış saçlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır – mevcut rutininize zahmetsizce sığar. Omuz hizasında veya daha kısa saçlarınız varsa, şekillendirme sürenizi yarıya indirebilir. Allard, “Saçları daha kısa olan biri olarak, genellikle bir tür günlük şekillendirmenin gerekli olduğunu da biliyorum, bu nedenle daha az hasarın artısı göz ardı edilemez,” diye yazdı.

Airwrap’i almaya kararlı olsanız bile (sizin için daha fazla güç), en azından yarım aylık kirayı bir saç aletine harcamadan önce rekabetten haberdar olmalısınız.

Dyson Airwrap’e en yakın şey nedir?

İlk olarak, Airwrap’in tasarımı hakkında biraz daha bilgi: Ana ünitesinde, hava sargısı adı verilen aerodinamik bir fenomeni üretecek kadar güçlü bir yüksek basınçlı motor bulunur. Coanda etkisi(Yeni bir sekmede açılır). Bu, hacim eklerken nazikçe kuruması için saçı her iki yönde çeken ve otomatik olarak namlusunun etrafına saran dönen bir sıcak hava girdabı oluşturur. Bu olurken, akıllı bir ısı kontrol sistemi, cihazın sıcaklığını asla 302°F’nin üzerine çıkmamasını sağlamak için saniyede 40 defadan fazla ölçer; saçınızın keratin telleri tipik olarak sıcaklığın üzerinde ısıya maruz kaldığında zayıflamaya başlar. 300 derece işareti(Yeni bir sekmede açılır)diyor Dyson.

Uzun bir süre Airwrap, bu tür bir şekillendirme teknolojisine sahip piyasadaki türünün tek saç aracıydı ve hiçbir aldatmaca tam bir eşleşme veya adil bir karşılaştırma değildi. Ancak 2022’nin sonlarında villaya yeni ve sıcak bir bomba girdi: Shark FlexStyle Hava Şekillendirme ve Kurutma Sistemi(Yeni bir sekmede açılır). (Vakum şirketlerinin ve süslü saç aletlerinin nesi var?) Aynı Coanda etkisini kullanır, Airwrap ile benzer ataşman yelpazesi sunar ve hatta normal bir saç kurutma makinesinin iki katına çıkmasını sağlayan bükülebilir bir tabanla bir üst seviyeye çıkarır. Ama belki de hepsinden iyisi, yapılandırmasını özelleştirmek istiyorsanız, FlexStyle çok daha makul bir 269,99 – 279,99 ABD Doları değerindedir. Şu anda mevcut olan kesinlikle en iyi Dyson Airwrap kopyası, yarışma yok.

AYRICA BAKINIZ:

Shark FlexStyle, Dyson Airwrap’ten daha iyidir

Bu fiyat noktası hala onu zorluyorsa, çoğaltabilirsiniz bazı Airwrap ataşmanlarının sonuçları, sıcak hava fırçaları ve (belirli) bukle maşaları ve düzleştiriciler gibi daha geleneksel şekillendirme araçları kullanılarak elde edilir. Seçenekler havuzunuzu daraltmak için, “minimum ısı hasarı” olayının yanı sıra, Airwrap’i tercih etmenizin 1 numaralı nedenini belirleyin:

Ne tür bir cihaz satın alırsanız alın, bu bir FlexStyle veya gerçek bir Airwrap olsa bile, alışveriş sepetinize hazırken bazı şekillendirme ürünleri eklemeyi düşünün. Dyson’ın kendisi kullanmanızı önerir saç spreyi(Yeni bir sekmede açılır) “buklelerin ömrünü en üst düzeye çıkarmak” ve ısı koruyucu(Yeni bir sekmede açılır) “her ne zaman mümkünse.” (Yalnızca yardımcı olabilir.) Şirketin Küresel Baş Stilisti Amy Johnson da öneriyor(Yeni bir sekmede açılır) ekstra hacim için saçınız hala ıslakken köklerine bir köpük uygulayın.

Ufukta daha fazla Airwrap rekabeti

Revlon kısa bir süre önce 74,99 $ Tek Adımda Patlama Buklelerini tanıttı(Yeni bir sekmede açılır), aynı anda hem kuruyabilen hem de kıvrılabilen, çıkarılabilir, havalandırmalı, seramik kaplı bir namluya sahip Tek Adımlı sıcak hava fırçasının bir başka yinelemesidir. Kesinlikle FlexStyle gibi 1:1 kopyası değil, ancak hızlı, tam hacimle ilgilenenler için başka bir bütçe dostu seçenek olabilir. İncelemeler akmaya başladığında bu listeye girip girmediğini görmek için tekrar kontrol edin. (Bizimki boru hattında, FWIW.)

Aşağıda, şu anda mevcut olan en iyi Dyson Airwrap kopyaları için rehberimizi bulacaksınız:

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow