Vincent D’Onofrio, Örümcek Adam Yüzleşmesi Hakkındaki Bir Yanılgıyı Temizliyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Marvel’s’ta Wilson Fisk olarak ses getiren Vincent D’Onofrio gözüpek dizisi, geleneksel olarak bir karakter olan Örümcek Adam ile ilgili söylediği bazı sözler hakkındaki havayı temizliyor. Kingpinçizgi romana göre en büyük rakipleri. D’Onofrio’nun geçenlerde “Bir gün seni yakalayacağız, Örümcek Adam” dediği aktarıldı. […] Aramızda bir deniz olabilir ama seni yakalayacağım…” D’Onofrio’nun bunu söylediği […]

Vincent D’Onofrio, Örümcek Adam Yüzleşmesi Hakkındaki Bir Yanılgıyı Temizliyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Marvel’s’ta Wilson Fisk olarak ses getiren Vincent D’Onofrio gözüpek dizisi, geleneksel olarak bir karakter olan Örümcek Adam ile ilgili söylediği bazı sözler hakkındaki havayı temizliyor. Kingpinçizgi romana göre en büyük rakipleri.

D’Onofrio’nun geçenlerde “Bir gün seni yakalayacağız, Örümcek Adam” dediği aktarıldı. […] Aramızda bir deniz olabilir ama seni yakalayacağım…” D’Onofrio’nun bunu söylediği klibi diğer mecraların yanı sıra Daredevil Updates Twitter hesabında paylaşıldı.

D’Onofrio’nun alıntısını tekrarlayan böyle bir kaynak, “Vincent D’Onofrio, Tom Holland’ın Örümcek Adamıyla Şiddetli Yüzleşmeyi Tehdit Ediyor” başlığında ilan eden Wiki of Nerds adlı bir web sitesiydi. Görünüşe göre D’Onofrio’nun sözleri, 2021’ler gibi filmlerde Marvel Sinematik Evreninde Web-Head’i canlandıran İngiliz aktöre yönelik değil. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. D’Onofrio’nun Twitter’da açıkladığı gibi, “Bunu Tom Hollands Spidy’ye asla söylemedim.”

D’Onofrio, “Örümcek kadar havalı giyinmiş” “seyircilerden bir hayranla” konuştuğunu açıklamaya devam etti. Hayran, Dallas hayran fuarındaki Soru-Cevap sırasında mikrofona sahipti, bu yüzden D’Onofrio onunla biraz eğlenmeye karar verdi. D’Onofrio, herkesin bu değiş tokuşa güldüğünü söyledi ve cosplayer’ların etkileşim kurmayı sevdiği “çok iyi insanlar” olduğunu ekledi.

D’Onofrio’nun Kingpin’inin MCU’da Holland’ın Örümcek Adamı ile yüzleştiğini görecek miyiz?

D’Onofrio, bu alıntı sırasında özellikle Hollanda’nın Örümcek Adamından bahsetmediğini açıklığa kavuşturmuş olsa da, bu, MCU’da bir yüzleşmenin söz konusu olmadığı anlamına mı geliyor? Bence hala tamamen mümkün. Şimdiye kadar sahip olduğumuz tüm bilgilere dayanarak, Holland muhtemelen sonunda daha fazla Örümcek Adam filmi yapacak. Artı, D’Onofrio’nun Kingpin’i Disney Plus şovunda yer aldı Şahin göz. Bu, süpervizörün resmi olarak MCU’ya uygun hale getirildiği ve bu nedenle, Holland’ın Örümcek Adamı ile aynı süreklilikte bir arada var olduğu anlamına gelir. Dahası, Charlie Cox’un Daredevil’i MCU’da her ikisinde de rol aldı. Eve Dönüş Yok ve Disney Plus şovu Dişi Hulk.

Daha da önemlisi, Wilson Fisk ve Spider-Man arasındaki bir canlı aksiyon karşılaşmasının henüz filme alınmamış olması. Çiftin çizgi romanlarda çok büyük rakipler olduğu göz önüne alındığında, franchise ile yeni bir şeyler yapmak için çiftin gelecekteki bir filmde gitmesine izin vermek mantıklı olacaktır. Hem D’Onofrio’nun hem de Hollanda’nın büyük bir hayranı olduğum için böyle bir eşleşmenin gerçekleşmesini umarak dua edeceğim.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow