Makarov, Call Of Duty: Modern Warfare III Fragmanında Varlığını Bildiriyor

Call of Duty: Modern Warfare III’ün Kasım ayında piyasaya çıkacağı duyurulmuştu ve yeni bir fragman, rakibi Makarov ile dalga geçiyor. Orijinal Modern Warfare üçlemesinin son büyük kötüsü tüm gücüyle geri döndü, bu da Task Force 141 için kötü haber anlamına geliyor. Daha eski hayranlar onu 2009’daki Modern Warfare 2’deki yan düşman ve 2011’deki MW3’teki birincil […]

Makarov, Call Of Duty: Modern Warfare III Fragmanında Varlığını Bildiriyor

Call of Duty: Modern Warfare III’ün Kasım ayında piyasaya çıkacağı duyurulmuştu ve yeni bir fragman, rakibi Makarov ile dalga geçiyor. Orijinal Modern Warfare üçlemesinin son büyük kötüsü tüm gücüyle geri döndü, bu da Task Force 141 için kötü haber anlamına geliyor.

Daha eski hayranlar onu 2009’daki Modern Warfare 2’deki yan düşman ve 2011’deki MW3’teki birincil tehdit olan Vladimir Makarov olarak tanıyor. Yeniden başlatılan üçlemenin üçüncü girişinde o baş kötü adam rolünü bir kez daha üstlenmeye hazırlanıyor ve bir fragman onu uygun şekilde Kaptan Price and Co.’nun hayatını cehenneme çevirmeye hazırlanan öcü olarak resmediyor. Fragman ayrıca oyunun 17 Ağustos’ta tam olarak açıklanmasını da gösteriyor.

Call of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Teknory