ChatGPT-4 Nasıl Ücretsiz Kullanılır (Plus Aboneliği Olmadan)

Quora’nın Poe’su platformu, biri GPT-4 olan birçok AI sohbet robotuyla etkileşim kurmanın harika bir yoludur. Bot’a erişmek için özel bir hesapla veya bir Google veya Apple hesabıyla oturum açmanız gerekir. GPT-4’e ve diğer bazı dil modellerine Poe aracılığıyla erişebilseniz de, bazılarına erişim sınırlıdır ve GPT-4, sınırlı listedeki modellerden biridir. Poe sizi kapatmadan önce yalnızca bir […]

ChatGPT-4 Nasıl Ücretsiz Kullanılır (Plus Aboneliği Olmadan)

Quora’nın Poe’su platformu, biri GPT-4 olan birçok AI sohbet robotuyla etkileşim kurmanın harika bir yoludur. Bot’a erişmek için özel bir hesapla veya bir Google veya Apple hesabıyla oturum açmanız gerekir. GPT-4’e ve diğer bazı dil modellerine Poe aracılığıyla erişebilseniz de, bazılarına erişim sınırlıdır ve GPT-4, sınırlı listedeki modellerden biridir. Poe sizi kapatmadan önce yalnızca bir gün içinde o kadar çok ücretsiz mesaj gönderebileceksiniz.

Bu, GPT-4’e, ChatGPT’nin şu anda ücretsiz kullanıcılarına izin verdiğinden daha fazla erişim ve OpenAI kullanıcılarının ayda 20 ABD doları ödediği hizmet düzeyine oldukça yakın – ancak bu OpenAI kullanıcıları, her şey olduğu gibi daha fazla mesaj gönderebilir. Poe’ya çevrimiçi olarak da abone olamazsınız; bunun yerine Apple’ın App Store’u aracılığıyla yapmanız gerekir.

Gönderebileceğiniz ücretsiz mesaj sayısı, genel talebe bağlı gibi görünüyor. Test sırasında, kilitlenmeden önce yalnızca bir mesaj gönderebildik. Sıfırlama zamanlayıcısı da GMT +1 olarak ayarlanmış gibi görünüyor, bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri’ndeyseniz mesaj sayınız Doğu Saati ile 20:00 civarında sıfırlanacaktır. Bu, her şeyden çok izlenmesi gereken bir şey. Bu, büyük potansiyele sahip bir platform ve diğer sohbet robotları kullanmaya değer. Şirket sonunda mesaj sayısını artırdığında, GPT-4 için de geçerli olabilir.

Teknory