Marvel Hayranları, MCU’nun Yeni Trinity’sinin Kim Olması Gerektiğini Tartışarak Başka Bir İç Savaşı Ateşliyor

İçinde hayret Sinematik Evrende pek çok ikonik karakter var, ancak serinin Infinity Saga’yı içeren ilk on yılında, Demir Adam, Thor ve Kaptan Amerika ilk üçtü ve şimdi hayranlar bir sonraki büyük “üçlü”nün kim olduğunu bulmaya çalışıyorlar. ” olmalı. Reddit’teki yukarıdaki gönderi, bu hikayenin dosyalanmasından itibaren çok çeşitli yorumlarla dolup taşıyor. Bazı kullanıcılar, Doctor Strange, Ant-Man […]

Marvel Hayranları, MCU’nun Yeni Trinity’sinin Kim Olması Gerektiğini Tartışarak Başka Bir İç Savaşı Ateşliyor

İçinde hayret Sinematik Evrende pek çok ikonik karakter var, ancak serinin Infinity Saga’yı içeren ilk on yılında, Demir Adam, Thor ve Kaptan Amerika ilk üçtü ve şimdi hayranlar bir sonraki büyük “üçlü”nün kim olduğunu bulmaya çalışıyorlar. ” olmalı.

Reddit’teki yukarıdaki gönderi, bu hikayenin dosyalanmasından itibaren çok çeşitli yorumlarla dolup taşıyor. Bazı kullanıcılar, Doctor Strange, Ant-Man ve Sam Wilson’ın Captain America’sının artık yeni liderler olduğu şeklindeki görsele katılırken, başka bir hayran tarafından farklı bir figür umut ediliyor ve kanonun mevcut durumunun onun gelebileceği anlamına geldiğini söylüyorlar. kimliği artık bir sır olarak ortalıkta.

Diğerleri, Bruce Banner ve Hulk’un ekranda daha fazla zaman geçirmesi gerektiğini söylüyor, biri Wanda Maximoff’un Scarlett Witch’inin kesinlikle geri döneceğini ve parlamak için zamana sahip olacağını ekliyor ve bir başkası, onun son düşmanca dönüşü göz önüne alındığında bunun aptalca bir fikir olduğunu söylüyor. Onlar için, inşa ettiği yüksek vücut sayısından sonra Wanda’yı bir kahraman olarak görmek mümkün değil. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange.

Birçoğu da Brie Larson’dan Carol Danvers/Captain Marvel’ın zirveye çıkmasını umuyor. Biri, o zamandan beri görülmemesinin bir hayal kırıklığı olduğunu söylüyor. Yenilmezler: Oyunsonu herhangi bir büyük kapasitede ve farklı bir hayran için, yan karakterlerin fethetme zamanı.

Durum ne olursa olsun, izleyiciler ne zaman daha fazla şey öğrenecekler? Yenilmezler: Kang Hanedanı prömiyeri daha sonra 2025’te.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow