Münzevi Bir Korku Sırlarını Canlı Yayında Ölümcül Şekilde Gömüyor

Şaban üzerinden Korku filmlerinden bir şey öğrendiysek, o da münzevi ve son derece zengin yaşlı insanlara hiçbir koşulda asla güvenilmemesi gerektiğidir. Nehir Çok Soğuk. Michael Koryta’nın aynı adlı romanından uyarlanan ana karakterimiz, eksantrik bir milyonerin gelini tarafından gizemli bir şekilde tutulmuş, ünlü bir belgeselcidir. ölümcül bir hastalığa. Şaban üzerinden Elinde yüklü miktarda para, sözde doğaüstü […]

Münzevi Bir Korku Sırlarını Canlı Yayında Ölümcül Şekilde Gömüyor

Şaban üzerinden

Korku filmlerinden bir şey öğrendiysek, o da münzevi ve son derece zengin yaşlı insanlara hiçbir koşulda asla güvenilmemesi gerektiğidir. Nehir Çok Soğuk.

Michael Koryta’nın aynı adlı romanından uyarlanan ana karakterimiz, eksantrik bir milyonerin gelini tarafından gizemli bir şekilde tutulmuş, ünlü bir belgeselcidir. ölümcül bir hastalığa.

nehir çok soğuk
Şaban üzerinden

Elinde yüklü miktarda para, sözde doğaüstü güçlere sahip antika bir su şişesi ve başarısız Campbell Bradford’un evi dediği küçük kasaba üzerinde onlarca yıl boyunca nüfuzunu ve gücünü nasıl kullandığına dair birkaç belirsiz ipucu verildi. Geçmişi, bugünü ve potansiyel geleceği çöpe atan ölümler, cinayetler ve intiharlar.

Tamamen bir yabancıdan kadim ve sözde lanetli bir kutsal emaneti alıp ardından yerel bir kaynaktan su içmenin mistik güçlere sahip olduğu müjdesini vermenin lo-fi soğutucu bağlamında bile korkunç bir fikir olduğu gerçeğini göz ardı ederek, Nehir Çok Soğuk sonunda hem eleştirmenleri hem de kalabalığı ürpertti.

Sessiz yanıt, yazar ve yönetmen Paul Shoulberg’in olağanüstü çabasının, bu hafta akış başarısından içmeye başlayana kadar büyük ölçüde fark edilmediğini gördü. Başına FlixPatrolAcımasızca orijinal olmayan ve tamamen öngörülebilir terör hikayesi, reklam destekli platform Freevee’de karanlığa yenik düşerek sunulan en çok izlenen oyunlardan biri haline geldi.

Teknory