Ömür boyu en iyi bulut depolama fırsatı

TL;DR: Ömür boyu Prism Drive Güvenli Bulut Depolama (10 TB) aboneliği(Yeni bir sekmede açılır) 74,46 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %96 tasarruf etmenizi sağlar. Akıllı telefonlarımızla büyümüş olanlar için, depolama dengelemenin hassas hokkabazlık eylemi bir mücadele olabilir. Değerli aile fotoğraflarından komik videolara yakın tutmak istediğimiz önemli anılarımız var ve ayrıca elimizde bulundurmamız gereken müzik […]

Ömür boyu en iyi bulut depolama fırsatı

TL;DR: Ömür boyu Prism Drive Güvenli Bulut Depolama (10 TB) aboneliği(Yeni bir sekmede açılır) 74,46 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %96 tasarruf etmenizi sağlar.


Akıllı telefonlarımızla büyümüş olanlar için, depolama dengelemenin hassas hokkabazlık eylemi bir mücadele olabilir. Değerli aile fotoğraflarından komik videolara yakın tutmak istediğimiz önemli anılarımız var ve ayrıca elimizde bulundurmamız gereken müzik ve hayati dosyalar da var. Bu genellikle bizi yüksek aylık ücretler taşıyan pahalı bulut depolama çözümlerine kaydolmaya itiyor… içeriğimizi güvende tutmak için bizi bir ömür boyu faturalara hapsediyor.

Her ay Apple, Dropbox, Google veya başka bir pahalı bulut depolama şirketine büyük paralar ödemekten sıkıldıysanız, iyi haberlerimiz var; seçenekleriniz var! Prism Drive Güvenli Bulut Depolama bunlardan biridir ve size tek bir düşük fiyat karşılığında 10 TB’lık geniş bir depolama alanıyla ömür boyu abonelik sunar. Evet, ömür boyu yalnızca 74,46 £ karşılığında sunulan bu kullanışlı hizmetle bir kez ödeyebilir ve ömür boyu güvenli bulut depolamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Prism Drive Güvenli Bulut Depolama(Yeni bir sekmede açılır) önemli dosyalarınızı tek bir noktada güvende tutarken akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya dizüstü bilgisayarınızda değerli alanı boşaltmanıza yardımcı olabilir. Mevcut en güvenli bulut depolama türü olarak bilinen ve gizlilik yasalarıyla tamamen uyumlu olan sıfır bilgili şifrelemenin keyfine varacaksınız. Ve 10 TB’lık depolama, 10 GB’lık dosya boyutu yükleme sınırı sunarak çok büyük miktarda veriyi güvende tutacaktır.

XLS’den PPT’ye ve JPEG’e kadar herhangi bir dosyayı buluta yükleyin ve ardından Prism Drive Güvenli Bulut Depolamanın sunduğu kolaylığın keyfini çıkarın. İster tabletinizden, ister telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan bunlara her yerden erişebilir ve ardından paylaşılabilir bağlantılar aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca paylaşabilirsiniz. Bir dosya önizlemesi, indirmeden önce göz atmanıza olanak tanır ve doğal bir sürükle ve bırak özelliği, dosya ve klasörlerin yüklenmesini, seçilmesini ve taşınmasını kolaylaştırır. Yanlışlıkla bir şeyi silmeniz durumunda, 30 gün boyunca çöp kurtarma da vardır.

Bu sınırlı süreli fırsattan yararlanın, 10 TB Prism Drive Güvenli Bulut Depolama(Yeni bir sekmede açılır)74,46 £ tek seferlik fiyat için.

Teknory