“Ona Beetlejuice 2’yi Çektiğini Söyledik”

Özet Perili Köşk Yönetmen Justin Simien, Winona Ryder’ı setten kaçırdığını iddia etti. böcek suyu 2. Winona Ryder’ın tur rehberi Pat olarak görünmesi, filme güçlü bir mizah duygusu katıyor ve her gelişigüzel cümleyle kahkahalar getiriyor. Simien, Ryder’ı kaçırmakla ilgili şaka yaparken, oyuncu seçimi yeteneğine ve role mükemmel bir şekilde uymasına dayanıyordu. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİKLE DEVAM […]

“Ona Beetlejuice 2’yi Çektiğini Söyledik”

Özet

  • Perili Köşk Yönetmen Justin Simien, Winona Ryder’ı setten kaçırdığını iddia etti. böcek suyu 2.
  • Winona Ryder’ın tur rehberi Pat olarak görünmesi, filme güçlü bir mizah duygusu katıyor ve her gelişigüzel cümleyle kahkahalar getiriyor.
  • Simien, Ryder’ı kaçırmakla ilgili şaka yaparken, oyuncu seçimi yeteneğine ve role mükemmel bir şekilde uymasına dayanıyordu.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Winona Ryder’ı sete getirmek için Perili Köşkyönetmen Justin Simien kaçırmak zorunda kalmış olabilir böcek suyu 2 yıldız. Disney tema parkı Haunted Mansion yolculuğunun bir film uyarlaması, Perili Köşk Anne-oğul ikilisi Gabbie (Rosario Dawson) ve Travis’in (Chase Dillon) umutsuzca yeni evlerini doğaüstü sakinlerden kurtarmanın bir yolunu bulmaya çalıştıklarını takip ediyor. 150 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olmasına rağmen film, 30 milyon doların altına düşen bir açılış haftasonunun ardından gişede zorlanıyor.

Filmin güçlü bir mizah anlayışı var ve Winona Ryder’ın, Crump malikanesindeki pek çok dekoru herkese gezdiren bir tur rehberi olan Pat olarak ortaya çıkmasıyla canlanıyor. ile yapılan bir röportajda Hollywood MuhabiriSimien, onu setten kaçırdıktan sonra getirildiğini söyleyerek şaka yaptı. böcek suyu 2. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

“Onu kaçırdık. Ateş ettiğini söyledik. böcek suyu 2ve anlayana kadar bir süre onunla gitti. Kast yönetmeni Carmen Cuba, ben ve stüdyo, bu kamera hücresi rollerinde klasik yüzleri takma fikrine gerçekten hayran kalmıştık ve filmin sonunda onun tur rehberi olması o kadar doğru geldi ki. Performansında çok hoş bir şekilde tuhaf ve komikti ve onun bu projede yer alması süper büyülü bir zamandı.”

Simien neredeyse kesinlikle Ryder’ı gerçekten kaçırmadı. Hikayesi ve mizahıyla, filmin her gelişigüzel cümlesiyle kahkaha getiren keyifli bir parçasıydı. Perili Köşk tamamen korkuyla ilgili ama her iyi filmin bir mizah anlayışına ihtiyacı var ve bunu Ryder getirdi.


Winona Ryder, Perili Köşk’te Mükemmeldi

Bir proje için Ryder’dan daha uygun bir oyuncu bulmak zor. Perili Köşk. rol aldıktan Edward Makas Eller, yabancı şeylerVe Böcek suyuRyder, korku türüyle ilgili geniş deneyime sahiptir. Bir korku setinde yolunu biliyor, bu yüzden Simien onu kolaylıkla kendine çekebileceğini düşündü. Ryder, korku rolleriyle tanınan bir aktörün mükemmel bir örneğidir, bu nedenle bir kamera hücresi, geçmişin harika filmlerinin takdirini göstermenin harika bir yoludur.

Perili Köşk tam olarak aynı seviyede korku değil yabancı şeylerElbette. film, neredeyse her sahneye mizah katmaya çalışırken aynı zamanda PG-13 derecesini garantileyecek kadar aile dostu olmaya çalışıyor. Başlangıçta daha koyu olması amaçlanmış olsa da, Perili Köşk elinden geldiğince hafif yürekli bir tonu korur. Bu, türün tipik tarzından çok farklı duran oldukça umutlu bir sona yol açtı. Yine de, zaten komedi korkularına eğilen Ryder için iyi çalışıyor. Edward Makas Eller.

Ryder için, Perili Köşk öncesinde daha geniş kitlelere köklerini hatırlatma şansı da sunuyor. böcek suyu 2. film 2024’te gösterime girecek ve on yıllar sonra gelecek. Böcek suyu 1988’de çıktı. Ryder orijinaline dikkat çekmek istiyorsa Böcek suyu devam filmi yayınlanmadan önce, Perili Köşk dikkat çekmenin harika bir yoludur. Ryder’ın kamera hücresi Ryder için faydalıydı ve Perili Köşk benzer Filmdeki zorluklara rağmen, Perili Köşk Ryder’ın görünüşü nedeniyle daha iyi.

Kaynak: THR

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Beetlejuice 2 Afiş

Teknory