Rekor ve Çığır Açan Bir Aksiyon Komedisi Akışta Haydutlaşıyor

Samfilm aracılığıyla Görünüşte, küçük İzlanda’dan gelen mütevazi bir aksiyon komedisinin bu kadar büyüleyici bir film olacağını düşünmezdiniz, ama neredeyse her şey hakkında Polis Sırrı merakınızı uyandırmaya değer. Yerel tiyatro endüstrisinin şimdiye kadar gördüğü en büyük gişe rekorlarından biri olduğu ortaya çıkmadı – bu süreçte 15 yıllık bir açılış haftasonunu mahvetti – aynı zamanda Rotten Tomatoes […]

Rekor ve Çığır Açan Bir Aksiyon Komedisi Akışta Haydutlaşıyor

Samfilm aracılığıyla

Görünüşte, küçük İzlanda’dan gelen mütevazi bir aksiyon komedisinin bu kadar büyüleyici bir film olacağını düşünmezdiniz, ama neredeyse her şey hakkında Polis Sırrı merakınızı uyandırmaya değer.

Yerel tiyatro endüstrisinin şimdiye kadar gördüğü en büyük gişe rekorlarından biri olduğu ortaya çıkmadı – bu süreçte 15 yıllık bir açılış haftasonunu mahvetti – aynı zamanda Rotten Tomatoes yüzde 84’lük bir skorla yüzde 91’lik bir puan aldı. kullanıcı onay derecelendirmesi, yutturmacanın fazlasıyla haklı olduğunun altını çiziyor.

polis sırrı
Samfilm aracılığıyla

Bunu yapan arsa Polis Sırrı Yine de, hikayeyle ilgili neredeyse her şey dost polisin Greatest Hits albümünden koparılmış olsa bile, sürüden sıyrılın. Ülkenin en sert polisi, türün gerektirdiği gibi açıkça yeni bir ortak atadığı bir dizi şiddetli banka soygununun arkasındaki suçluları ortaya çıkarmaya çalışırken kendini zor durumda bulur.

Bununla birlikte, Egill Einarsson’un Hordur’u açıkça panseksüel olmakla kalmıyor, aynı zamanda ikili arasındaki gerilim yavaş yavaş profesyonel olmaktan çok daha fazla hale geliyor çünkü bu kadar yakın mesafede çalışmak kıvılcımların uçmaya başladığını görüyor. Rekor kıran, çığır açan bir LGBTQ+ aksiyon oyuncusu yapmak için yeterli değilse Polis Sırrı türünün tek örneği, yönetmen Hannes Þór Halldórsson’dan bahsetmedik bile.

İlk uzun metrajlı yönetmenlik denemesini yapan eski profesyonel futbolcu, aynı zamanda İzlanda’nın 2018’deki ilk Dünya Kupası maçında sadece sopalarla oynamakla kalmayan, aynı zamanda Lionel’den başkasının penaltısını kurtaramayan kişidir. Messi bu süreçte. hakkında her şey Polis Sırrı benzersizdir, öyleyse, bu yüzden olabilir FlixPatrol Birleşik Krallık’ta platformun en çok izlenen filmi konumuna ulaşan ViaPlay akış sıralamasında bir artış olduğunu ortaya çıkardı.

Teknory