OnePlus Buds Pro 2’den 50 $ indirim, premium tomurcukları bütçe fiyatına getiriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi A 50$ fiyat düşüşü üst düzey OnePlus Buds Pro 2, OnePlus Çarşamba tarzı bir anlaşmaya girdi ve tüm dikkatimizi çekti. Teklif, talep edilen fiyatı birçok kulaklık alıcısının bütçesine indiriyor ve incelememizde bu kulaklıkların 180 $’lık perakende fiyatının tamamına değdiğini açıkça belirttik. OnePlus Buds Pro 2, 129,99 ABD Doları (50 ABD […]

OnePlus Buds Pro 2’den 50 $ indirim, premium tomurcukları bütçe fiyatına getiriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

A 50$ fiyat düşüşü üst düzey OnePlus Buds Pro 2, OnePlus Çarşamba tarzı bir anlaşmaya girdi ve tüm dikkatimizi çekti. Teklif, talep edilen fiyatı birçok kulaklık alıcısının bütçesine indiriyor ve incelememizde bu kulaklıkların 180 $’lık perakende fiyatının tamamına değdiğini açıkça belirttik.

OnePlus Buds Pro 2, 129,99 ABD Doları (50 ABD Doları indirim)

Bu %28 indirim, yalnızca Prime üyeliği gerektiren bir Amazon Prime Day anlaşmasıyla eşleşen, kablosuz kulaklıklarda gördüğümüz en iyi fiyatı temsil ediyor. Üretici, OnePlus Buds Pro 2’nin her iki renk grubunu da yalnızca 129,99 ABD doları karşılığında teklif etti, ancak teklif uzun sürmeyebilir.

OnePlus Tomurcukları Pro 2OnePlus Tomurcukları Pro 2
AA Tavsiye Edilir

OnePlus Tomurcukları Pro 2

OnePlus’ın şimdiye kadarki en kaliteli gürültü önleyici kulaklıkları

OnePlus Buds Pro 2, şimdi yükseltilmiş gürültü önleme ve yeni nesil kodeklerle orijinallere göre değerli bir güncellemedir. Çok noktalı Bluetooth bağlantısı ve Uzamsal ses hoş bir dokunuş.

OnePlus Buds Pro 2, kulak ucu uyum testi ve çok noktalı bağlantı gibi birinci sınıf özelliklere sahip amiral gemisi kulaklıklardır. Bazıları varsayılan ses profilini bas ağırlıklı bulsa da, ücretsiz HeyMelody uygulaması aracılığıyla özelleştirme yapılabilir. Tanınmış film bestecisi Hans Zimmer ile yapılan bir işbirliği, Android 13’te Spatial Audio’yu geliştiriyor ve kulaklıklar ayrıca, 48dB’ye kadar gürültü engelleme sunan gelişmiş gürültü önleme özelliklerine sahip. Sadece 10 dakikalık şarjla 10 saatlik oynatmaya olanak tanıyan hızlı şarj özelliğiyle OnePlus’ın şarj etme konusundaki imzası burada gösteriliyor. Bu oldukça şaşırtıcı. Kulaklıklar ayrıca IP55 derecesine sahiptir, bu da onları toza ve suya karşı dayanıklı hale getirir.

Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla OnePlus Buds Pro 2 fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinin.

OnePlus Buds Pro 2’den 50 $ indirim, premium tomurcukları bütçe fiyatına getiriyor

Teknory