Oppenheimer Görüntüsü Cillian Murphy’yi Canlı Renklerle Gösteriyor

Ev film Haberleri Oppenheimer Görüntüsü Cillian Murphy’yi Canlı Renklerle Gösteriyor Christopher Nolan’ın Oppenheimer’ından yeni bir görüntü, Cillian Murphy’nin ünlü fizikçisini eski siyah beyaz görünümlerin aksine canlı renklerle gösteriyor. yeni oppenheimer görüntü, itibarlı fizikçiyi canlı renklerle gösterir. Beş Christopher Nolan filminde oynadıktan sonra (Kara şövalye üçleme, başlangıçve Dunkirk), Cillian Murphy, vizyoner yönetmenin yeni filminin kadrosunda Manhattan […]

Oppenheimer Görüntüsü Cillian Murphy’yi Canlı Renklerle Gösteriyor

Christopher Nolan’ın Oppenheimer’ından yeni bir görüntü, Cillian Murphy’nin ünlü fizikçisini eski siyah beyaz görünümlerin aksine canlı renklerle gösteriyor.


yeni oppenheimer görüntü, itibarlı fizikçiyi canlı renklerle gösterir. Beş Christopher Nolan filminde oynadıktan sonra (Kara şövalye üçleme, başlangıçve Dunkirk), Cillian Murphy, vizyoner yönetmenin yeni filminin kadrosunda Manhattan Projesi’ndeki çalışmaları atom bombasının yaratılmasına yol açan teorik fizikçi J. Robert Oppenheimer rolüyle başrolde. film yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahipken, Universal’in pazarlama kampanyası çoğunlukla ünlü fizikçiye odaklanırken aynı zamanda filmin tarihi siyah-beyaz fotoğraflarını da sergiledi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Şimdi, geçmişte çoğunlukla siyah-beyaz olan afiş ve görsellerden ayrılarak, son oppenheimer Resim, Murphy’nin ana karakterini canlı renklerle gösterir. parçası olarak paylaşıldı Bugün Amerika‘in 2023 film ön izlemesi, yeni görüntü, Oppenheimer’ın metanetle aşağıya baktığını, yüzünün muhtemelen bir nükleer cihazdan kaynaklanan gizemli bir parıltıyla aydınlatıldığını gösteriyor. Aşağıdaki yeni resme göz atın:

İlgili: Oppenheimer, Kara Şövalye’den Bu Yana Nolan’ın En Önemli Filmi Olacak

Oppenheimer Cillian Murphy


Oppenheimer’ın Siyah Beyaza Karşı Kullanımı. Renk Açıklaması

Oppenheimer Christopher Nolan nükleer bomba siyah beyaz

Nolan daha önce hem siyah beyazı hem de renkliyi kullanmıştı. hatırageri getirdiği bir teknik oppenheimer. Yönetmen, 2000 yılında çıkış yapan filminde, iki zaman çizelgesi arasında ayrım yapmak için siyah-beyaz ve renkli arasında geçiş yaptı. Nolan büyük olasılıkla bu görsel hileyi yeni filminde de benzer şekilde kullanacak. İkinciye dayanarak oppenheimer Tamamen renkli olan ve bombanın yaratılışını anlatan fragman, Oppenheimer ve Manhattan Projesi bilim adamlarının nükleer silahı araştırıp geliştirdiği sahneler muhtemelen renkli olarak sunulacak.

Tersine, oppenheimer‘ın siyah beyaz sahneleri büyük ihtimalle bomba yapılıp patlatıldıktan sonra geçecek. Bu süre zarfında Oppenheimer, yarattığı silahla ilgili birçok endişeyle karşı karşıya kaldı ve gelecekte nasıl kullanılabileceğinden korktu. Bu sahnelerde siyah-beyaz kullanımı, muhtemelen onun iç çatışmasının kasvetliliğini temsil ediyor. Ayrıca, Red Scare sırasında, Oppenheimer’ın Komünist Parti ile olan bağları, muhtemelen siyah beyaz olarak sunulacak sahneler olan, kamuoyuna yüksek oranda duyurulan bir duruşmanın ardından güvenlik izninin iptal edilmesine yol açtı.

Atış yapmak oppenheimer‘ın IMAX deneyimi için siyah-beyaz sahnelerinin ardından Nolan, bu başarıyı mümkün kılmak için Kodak ve Fotokem’e tamamen yeni bir film türü geliştirmelerini sağladı. Sonuç olarak, oppenheimer siyah beyaz çekilen ilk büyük formatlı film olarak sinema tarihine geçiyor. Yıldızlarla dolu kadrosu ve baş döndürücü nükleer patlamaları dışında, oppenheimerNolan’ın en son gösterisi 21 Temmuz 2023’te vizyona girdiğinde, Nolan’ın siyah beyaza karşı renkli kullanımı, görülecek en ilgi çekici görsellerden biri olacak.

Devamı: Nolan’ın Oppenheimer Filmi Neden Tenet Kadar Bölücü Olmayacak?

Kaynak: Bugün Amerika

Anahtar Yayın Tarihleri

  • oppenheimer

Teknory