James Gunn, Bazı İnanılmaz Film Gerçeklerini Paylaşmak İçin Ben Schwartz ile Birlikte Çalışıyor

Kevin Kış/Getty Images İhtiyacımız olduğunu asla düşünmediğimiz ama onsuz yaşayamayacağımız dinamik bir ikili. Kendi başlarına efsaneler, James Gunn (galaksinin gardiyanları, İntihar Timi) ve Ben Schwartz (Kirpi Sonic, Parklar ve Rekreasyon) film sohbeti yapmak için Twitter’a gitti – ve biz bunun için buradayız. Bu ikisi zaten birlikte çalışamaz mı? Schwartz ve Gunn, bu sinematik başarıları incelerken, […]

James Gunn, Bazı İnanılmaz Film Gerçeklerini Paylaşmak İçin Ben Schwartz ile Birlikte Çalışıyor

Kevin Kış/Getty Images

İhtiyacımız olduğunu asla düşünmediğimiz ama onsuz yaşayamayacağımız dinamik bir ikili. Kendi başlarına efsaneler, James Gunn (galaksinin gardiyanları, İntihar Timi) ve Ben Schwartz (Kirpi Sonic, Parklar ve Rekreasyon) film sohbeti yapmak için Twitter’a gitti – ve biz bunun için buradayız. Bu ikisi zaten birlikte çalışamaz mı?

Schwartz ve Gunn, bu sinematik başarıları incelerken, Hollywood tarihinin şimdiye kadar duyduğumuz en etkileyici kısımlarından bazılarını gün ışığına çıkarıyor. Bazen gerçeğin kurgudan daha çılgınca olduğunu kanıtlamak.

Jim Carrey’nin 1994’te göz açıp kapayıncaya kadar uyuyabildiğini bilen var mı? Cidden, dışarı çıkmak için Ace Ventura, Maskeve aptal ve aptalHepsi aynı yıl içinde, muhtemelen oyunculuktaki en büyük başarıdır. Her üç film de inkar edilemez bir şekilde ikoniktir ve her biri bir öncekinden daha iyidir.

Sonra James Gunn yönetmenlik gerçeğiyle bize çarpıyor. Onu filmleriyle ya da şarabıyla sevseniz de, Francis Ford Coppola tam bir film yapımcısı. İki yıl içinde Coppola ortaya çıktı. vaftiz babası (tartışmasız tüm zamanların en iyi filmi), Konuşmave Baba Bölüm II – neredeyse bunun etrafına kafamızı saramıyoruz.

Bu seviyede, bu tür hikayeleri anlatabilme kapasitesine sahip olmak gerçek bir deha gerektirir. Yaptıktan sonra düşünürsünüz vaftiz babası, Coppola’nın tüm yaratıcı enerjisi açıkça harcanmış olurdu. Neyse ki, daha yeni başlıyordu.

Ben Schwartz’ın, işinin bir başka mutlak ustası olan yönetmen Rob Reiner ile ilgili yanıtını da unutmayalım.

Neredeyse on yıl boyunca Reiner, tarihe en iyilerden bazıları olarak geçen yıllık filmler yayınladı. gibi filmler Benimle kal, emin şey, Omurilikten su almak, Prenses Gelinve Harry sally ile tanıştığında.

Oh, ve nasıl unutabiliriz Sefalet veya Birkaç iyi adam? Rob Reiner’in filmografisinde sergilenen ton aralığı gerçekten şaşırtıcı. Her film bir şekilde öncekiyle tamamen bağlantısız hissettiriyor – karmaşık temaları ve şaşırtmayı asla bırakmayan konuları ele alıyor.

Umalım ki James Gunn ve Ben Schwartz uzun, çok uzun bir süre boyunca film dünyası bilgilerini paylaşmak için buralarda olacaklar. Bu saygı düzeyine sahip şovmenlere sahip olmak, Hollywood’un geleceği hakkında çok şey anlatıyor ve bu ikisinin bu hikayede nasıl bir rol oynadığını görmek bizi daha fazla heyecanlandıramaz.

Teknory