P60 Pro fotoğraf örneği, HUAWEI’nin Pixel’in kaldığı yerden devam edebileceğini gösteriyor

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR İlk HUAWEI P60 Pro örnek görseli çevrimiçi olarak yayınlandı. Bu, telefonun aynı sahnede ayı ve bir manzarayı net bir şekilde yakalayabileceğini gösteriyor. Bu, Google’ın 2019’daki Pixel 4 serisi lansmanında ima ettiği bir özellikti. HUAWEI’nin akıllı telefon birimi daha iyi günler görmüş olabilir, ancak şirket yine de geçen yıl Mate […]

P60 Pro fotoğraf örneği, HUAWEI’nin Pixel’in kaldığı yerden devam edebileceğini gösteriyor

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • İlk HUAWEI P60 Pro örnek görseli çevrimiçi olarak yayınlandı.
  • Bu, telefonun aynı sahnede ayı ve bir manzarayı net bir şekilde yakalayabileceğini gösteriyor.
  • Bu, Google’ın 2019’daki Pixel 4 serisi lansmanında ima ettiği bir özellikti.

HUAWEI’nin akıllı telefon birimi daha iyi günler görmüş olabilir, ancak şirket yine de geçen yıl Mate 50 Pro’da göze çarpan bir kameralı telefon sundu. Şimdi HUAWEI, P60 Pro’yu piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve firma telefonla çekilmiş ilk örnek fotoğrafı gösterdi.

HUAWEI tüketici grubu CEO’su Richard Yu “rastgele bir fotoğraf” paylaştı Çin sosyal ağı Weibo’da P60 Pro ile çekilmiş. Resimde, arka planda dolunay olan bir bina kulesi gösterilmektedir. Aşağıda kontrol edin.

Huawei P60 Pro Richard Yu

Bunun ana kamerayla çekilmiş bir görüntüden ziyade yakınlaştırılmış bir çekim olduğunu tahmin ediyoruz. Ayın herhangi bir şekilde düzenlenip düzenlenmediğini bilmiyoruz, ancak burada maskaralık yoksa bu etkileyici bir çekim olacaktır.

Bu neden göze çarpan bir görüntü olsun ki?

Resim, aynı sahnede hem ön planı hem de parlak ayı gösteriyor ve her iki öğe de doğru bir şekilde pozlanmış durumda. Bu Google’ın üzerinde çalıştığı bir şey Eski Google kamera şefi Marc Levoy’a göre, Pixel 4’ün piyasaya sürüldüğü sırada.

Bu tür sahnelerdeki en büyük zorluk, ayın katlanarak manzaradan daha parlak olmasıdır. Bu nedenle, geleneksel telefon kameraları ya ay için poz verecek, ancak ultra karanlık bir manzaraya sahip olacak ya da manzara için poz verecek ve kör edici derecede parlak bir aya sahip olacak. Google, yeni Pixel 7 telefonlarında hala bu yeteneğe sahip görünmüyor ve bu özellik muhtemelen Levoy şirketten ayrıldığında rafa kaldırıldı. Bu nedenle, görünüşe göre başka bir telefon markasının Google’ın bıraktığı yerden devam ettiğini görmek harika.

Ne yazık ki HUAWEI, telefonlarında hâlâ Google entegrasyonu sunamıyor. Ayrıca ABD, Çinli markaya yönelik yaptırımları artırdı. Dolayısıyla, P60 Pro harika görüntü kalitesi sunsa bile, küresel kullanıcılar için diğer alanlarda tehlikeye atılacaktır.

P60 Pro fotoğraf örneği, HUAWEI’nin Pixel’in kaldığı yerden devam edebileceğini gösteriyor

Teknory