Pixel Buds Pro ve Pixel Buds A Serisi, ‘Sky Blue’ bir sürüm alabilir

TL;DR Bir sızıntı, Pixel Buds A Serisinin “gök mavisi” bir versiyonunu ortaya çıkardı. Google, Pixel Buds Pro için de benzer bir renk üzerinde çalışıyor olabilir. Bu, yaklaşmakta olan “Arctic Blue” Pixel 7a ile eşleşecek bir hareket olabilir. Pixel 7a’nın gelişine yaklaştıkça Google, Pixel Buds A-Serisi için yeni bir renk grubu hazırlayarak lansmana hazırlanıyor gibi görünüyor. […]

Pixel Buds Pro ve Pixel Buds A Serisi, ‘Sky Blue’ bir sürüm alabilir

TL;DR

  • Bir sızıntı, Pixel Buds A Serisinin “gök mavisi” bir versiyonunu ortaya çıkardı.
  • Google, Pixel Buds Pro için de benzer bir renk üzerinde çalışıyor olabilir.
  • Bu, yaklaşmakta olan “Arctic Blue” Pixel 7a ile eşleşecek bir hareket olabilir.

Pixel 7a’nın gelişine yaklaştıkça Google, Pixel Buds A-Serisi için yeni bir renk grubu hazırlayarak lansmana hazırlanıyor gibi görünüyor. Görünüşe göre Pixel Buds Pro da eğlenceye katılabilir.

Kuba WojciechowskiTanınmış ve güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Google, Google’ın Pixel Buds A-Serisi’nin “Sky Blue” versiyonu üzerinde çalıştığını Twitter’da paylaştı. Tipster, tweet’in yanı sıra söz konusu cihazın üç resmini de ekledi.

Bu doğruysa, Sky Blue varyantı, Kömür, Berrak Beyaz ve Koyu Zeytin gibi mevcut renk gruplarına katılacak. Wojciechowski’ye göre Google, Google’ın Pixel 4a’dan bu yana sunduğu ilk mavi telefon olan Pixel 7a’nın “Arctic Blue” renk seçeneğiyle eşleşmesi için bu yeni rengi büyük olasılıkla ekliyor.

Daha da şaşırtıcı olan şey, Google’ın Pixel Buds Pro için yeni bir renk grubu da ekleyebilmesidir. Wojciechowski’ye göre Google, Buds Pro’ya benzer bir mavi tonu vermek için çalışıyor. Şu an itibariyle, ky Buds Pro için mevcut renkler Kömür, Mercan, Sis ve Limon otu.

Google, Pixel Buds Pro serisine Sky Blue’yu eklerse, çok soluk mavi bir renk olan Fog renk grubundan sıyrılmakta biraz zorluk yaşayabilir. İki rengin ne kadar farklı olduğunu görmek ilginç olacak.

Pixel Buds A Serisinin bu Sky Blue versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Pixel Buds Pro ve Pixel Buds A Serisi, ‘Sky Blue’ bir sürüm alabilir

Teknory