Bir MCU Simgesi Yenilmezler Yeniden Birleştirildiğinde Bozulduğundan Brie Larson’ın Nefret Edenlere Meydan Okumak İçin Yaklaşan Bir Son Tarihi Var

Gibi Gizli İstila ikinci yarısına doğru hızlanıyor (sadece üç tane daha kaldı, Skrull stans!), Disney Plus şovu, kesin olarak bildiğimizi düşündüğümüz şeylerden şüphe etmemizi sağlamaya çalışırken bir kez daha eski numaralarına devam ediyor. bu arada bir hayret Brie Larson, trollerini sonsuza dek susturmak için kendisine son bir teslim tarihi verildiğini fark ettiğinde, simge, MCU’ya görünen […]

Bir MCU Simgesi Yenilmezler Yeniden Birleştirildiğinde Bozulduğundan Brie Larson’ın Nefret Edenlere Meydan Okumak İçin Yaklaşan Bir Son Tarihi Var

Gibi Gizli İstila ikinci yarısına doğru hızlanıyor (sadece üç tane daha kaldı, Skrull stans!), Disney Plus şovu, kesin olarak bildiğimizi düşündüğümüz şeylerden şüphe etmemizi sağlamaya çalışırken bir kez daha eski numaralarına devam ediyor. bu arada bir hayret Brie Larson, trollerini sonsuza dek susturmak için kendisine son bir teslim tarihi verildiğini fark ettiğinde, simge, MCU’ya görünen dönüşü hakkında şaşırtıcı derecede açık sözlü yorumlar yapıyor.

Benedict Cumberbatch yaklaşan MCU geleceği hakkında yapması gerekenden fazlasını söylüyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Benedict, yapma dostum. Esnasında Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı basın turu, işiniz kelimenin tam anlamıyla Tom Holland’ı çok fazla şımartmak için tutmaktı ve şimdi işte başlıyorsunuz ve gelecek yıl bir sonraki Marvel Studios projenizi çekeceğinizi kabul ediyorsunuz. Aslında sadece bu da değil, Benny C, 2024’te birden fazla “Marvel caper” çıkacağıyla alay etti. Yenilmezler: Kang Hanedanı. Filmin Mayıs 2025’te vizyona girdiği düşünülürse, kameralar muhtemelen 2024’ün başlarında çalışmaya başlayacak. Ama en azından Cumberbatch bu kez daha önce yaptığı gibi bize yalan söylemedi.

Harikalar Brie Larson’ın nefret trenini tersine çevirmek için son şansı olabilir

Brie Larson Kaptan Marvel olarak
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

MCU’nun kazançlı yıldızlarından biri olmasına rağmen (gişe ve Rotten Tomatoes istatistikleri yalan söylemez millet), Brie Larson, rezil bir şekilde, internetin bazı korkutucu köşelerinden sonsuz bir saçma sapan nefret akışının alıcı tarafında. Daha ölçülü türlerin bile bir karakter olarak Kaptan Marvel ile güçlü bir kişisel bağı yoktur. Fakat Harikalar Hayranlar bu kasım ayında aktrisin ve stüdyonun işleri tersine çevirmek ve Carol Danvers’ı gerçekten Demir Adam ya da Kaptan Amerika kadar popüler yapmak için son zamanı olduğuna karar veriyor. Bazıları, 2019’un brüt 1 milyar dolarının Kaptan Marvel zaten orada olduğunu öne sürüyor, ama hey ho.

Gizli İstila‘ın son dönüşü, kendi gözlerimizin kanıtından şüphe etmemizi sağlamaya çalışıyor

Gizli İstila
Disney Plus aracılığıyla ekran kaydı

Doğal olarak, şekil değiştiren uzaylıların yer aldığı bir komplo gerilim filmi için, Gizli İstila en başından beri duyularımızdan şüphe etmemize neden oldu, görünüşe göre MCU’da neredeyse her hafta çok daha uzun sürmesini beklediğimiz karakterleri öldürüyor. Örneğin üçüncü bölümde, gösteri gitti ve trajik bir şekilde hayranların favorilerinden birini öldürdü. İşin dışında, Disney zaten bu karakterin gösteride henüz görmediğimiz görüntülerini içeren fragmanlar yayınladı. Bu nedenle ölmüş olamazlar, değil mi? Normalde, bu basit bir cevap olurdu, ama Gizli İstila apaçık görünen şeyleri bile sorgulamamızı sağlama becerisine sahiptir.

Gizli İstila herkesin görmek istediği MCU crossover’ı ortaya çıkarmakta zorlanıyor olabilir, ancak en son Marvel haber güncellemelerinde hiçbir zaman gecikme olmaz, bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

Teknory