Razer, Razer Skins’i piyasaya sürerek dbrand’ın peşinden gidiyor

TL;DR Razer, cihazlarınızı kişiselleştirmek için vinil kaplamaları piyasaya sürdü. Dış görünümler çeşitli Razer ürünleri için mevcuttur. Şirket ayrıca PS5, Xbox Series X/S, Macbook’lar ve Steam Deck için dış görünümlere sahiptir. Cihazları ve yaşam tarzı ürünleriyle tanınan teknoloji şirketi Razer, kişiselleştirme oyununa atlıyor. Şirket, çeşitli cihazlar için özel dış görünümler piyasaya sürerken dbrand’a parasının karşılığını verecek. […]

Razer, Razer Skins’i piyasaya sürerek dbrand’ın peşinden gidiyor

TL;DR

  • Razer, cihazlarınızı kişiselleştirmek için vinil kaplamaları piyasaya sürdü.
  • Dış görünümler çeşitli Razer ürünleri için mevcuttur.
  • Şirket ayrıca PS5, Xbox Series X/S, Macbook’lar ve Steam Deck için dış görünümlere sahiptir.

Cihazları ve yaşam tarzı ürünleriyle tanınan teknoloji şirketi Razer, kişiselleştirme oyununa atlıyor. Şirket, çeşitli cihazlar için özel dış görünümler piyasaya sürerken dbrand’a parasının karşılığını verecek.

Razer, Razer Skins adlı yeni bir ürünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. 3M vinil kaplamalarının “fabrika benzeri bir uyum için hassas kesim” olduğu ve dizüstü bilgisayarlar, konsollar ve el bilgisayarları için çalıştığı söyleniyor.

Razer’e göre dış görünümler, Blade dizüstü bilgisayarlar, Razer Edge ve Razer Kishi serisi gibi çeşitli Razer ürünleri için üretiliyor. Ancak yalnızca Razer ürünlerine özel olmayacaklar. Ayrıca Valve Steam Deck, PS5, Xbox Series X/S ve Apple Macbook’lar gibi cihazlar için dış görünümler de olacak. Şirket, yakın zamanda Nintendo Switch’in de listede yer alacağını ekliyor.

Dayanıklılık açısından firma, derilerinin çizilmelere ve çizilmelere karşı koruyabileceğini iddia ediyor. Ayrıca “zorlu sıcaklıklarla” başa çıkabildikleri bildiriliyor.

Görünüşe göre fiyat, kaplamayı hangi cihaz için aldığınıza bağlı olarak değişecek. Blade ve Macbook görünümleri 24,99$, konsol görünümleri 34,99$ ve mobil cihaz görünümleri 19,99$ olacak.

Kullanılabilirliğe gelince, ABD veya Kanada’daki herkes bu dış görünümleri bugünden itibaren Razer.com’dan, Razer Mağazalarından veya belirli perakendecilerden sipariş edebilir. Razer, görünümlerinin Asya Pasifik ve Avrupa’daki belirli bölgelere de geleceğini, ancak bu tüketicilerin bu yılın sonlarına kadar beklemeleri gerekeceğini söylüyor.

Razer’ın özelleştirilebilir dış görünümleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunları dbrand’ın sunduklarına tercih eder miydiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Razer, Razer Skins’i piyasaya sürerek dbrand’ın peşinden gidiyor

Teknory