Armored Core VI Çevrimiçi Güncellemesi Sıralamalı Eşleştirme, Yeni PvP Haritaları ve Daha Fazlasını İçerir

Armored Core VI Fires of Rubicon Ağustos ayında PlayStation, Xbox ve PC’ye çıktı – okuyun oyun Bilgilendiricisi buradan inceleyin – ve mekanik aksiyon savaşına dalmak için başka bir neden arıyorsanız, oyunun en son güncellemesinden başka bir yere bakmayın. Developer From Software, geçen hafta oyuna sıralamalı çevrimiçi eşleştirme, sıralamalı liderlik tablosu ve daha fazlasını ekleyen yeni […]

Armored Core VI Çevrimiçi Güncellemesi Sıralamalı Eşleştirme, Yeni PvP Haritaları ve Daha Fazlasını İçerir

Armored Core VI Fires of Rubicon Ağustos ayında PlayStation, Xbox ve PC’ye çıktı – okuyun oyun Bilgilendiricisi buradan inceleyin – ve mekanik aksiyon savaşına dalmak için başka bir neden arıyorsanız, oyunun en son güncellemesinden başka bir yere bakmayın. Developer From Software, geçen hafta oyuna sıralamalı çevrimiçi eşleştirme, sıralamalı liderlik tablosu ve daha fazlasını ekleyen yeni bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme, Armored Core VI oynayabileceğiniz tüm platformlarda ücretsizdir ve Armored Core donanımlarını geliştirmek için yeni parçaların yanı sıra diğer oyuncularla yüzleşmek için yeni PvP haritaları ve isim plakası kişiselleştirmesi içerir.

Aşağıda kendiniz için Armored Core VI dereceli eşleştirme güncelleme fragmanına göz atın:

Gördüğünüz gibi bu yeni güncelleme, Armored Core VI’ya yüksek dozda mekanik aksiyon ekleyerek, oyunu zaten yenmiş olan oyunculara, çok oyunculu paketine atlamak için yeni bir neden sunuyor.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Armored Core VI Fires of Rubicon’u inceleyin ve ardından Japonya’nın Gundam fabrikasına ilişkin bu video turunu izleyin oyun Bilgilendirici Armored Core’un baş yapımcısıyla devam etti.


Armored Core VI’da dereceli çok oyunculu bir oyuna mı atlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory