Resident Evil 4 Remake Aralık Ayında Apple Cihazlara Geliyor

Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayındaki açılış etkinliğinde herkes yeni iPhone’u duyurmalarını bekliyordu ancak kimse onların cihaza birden fazla Resident Evil oyununun geleceğini duyurmalarını beklemiyordu. Resident Evil Village geçen hafta App Store’a geldive bugün Capcom bize Resident Evil 4 Remake’in platforma ne zaman geleceğini bildirdi: 20 Aralık. Aşağıda Apple bağlantı noktasından bazı ekran görüntülerini görebilirsiniz. Ancak oyun […]

Resident Evil 4 Remake Aralık Ayında Apple Cihazlara Geliyor

Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayındaki açılış etkinliğinde herkes yeni iPhone’u duyurmalarını bekliyordu ancak kimse onların cihaza birden fazla Resident Evil oyununun geleceğini duyurmalarını beklemiyordu. Resident Evil Village geçen hafta App Store’a geldive bugün Capcom bize Resident Evil 4 Remake’in platforma ne zaman geleceğini bildirdi: 20 Aralık. Aşağıda Apple bağlantı noktasından bazı ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Ancak oyun tüm iPhone sahiplerinin kullanımına açık olmayacak. Resident Evil 4 Remake yalnızca iPhone 15 Pro ve Pro Max’te mevcut olacak, bu da bu oyunu hareket halindeyken oynamak için en yeni ürünü almanız gerektiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, M1 çipi veya daha yenisine sahip iPad ve Mac’lerde de mevcut olacak. Eğer sıkı bir Apple hayranıysanız ve birden fazla RE4 Remake uyumlu ürününüz varsa, oyunun aynı zamanda Apple cihazları arasında çapraz ilerlemeyi de desteklediğini bilmek sizi mutlu edecektir; böylece evinizde Mac’inizde bir kaydetme dosyası başlatabilir ve onu seçebilirsiniz. Hareket halindeyken telefonunuz açık.

oyun şu anda App Store’da ön siparişe açık, ancak oyuncular tam bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce oyunu ücretsiz olarak başlatabilecekler. Yakın zamanda piyasaya sürülen DLC’si Ayrı Yollar da onunla birlikte çıkacak. Oyunun bu versiyonunu henüz uygulamalı olarak kullanamamış olsak da, Resident Evil 4 Remake’i oldukça seviyoruz: İncelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory