Resmileşti: ASUS ROG Phone 8 yakında geliyor

TL;DR ASUS, ROG Phone 8’in “yakında geleceğini” doğruladı. Şirket ayrıca telefon hattının “oyun oynamanın ötesine” geçeceğini öne sürdü. ASUS, yeni nesil ROG Telefonlarının Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini kullanacağını zaten doğruladı. Şimdi ise şirket bu yeni telefonların gelişiyle ilgili şakalar yapmaya başladı. ASUS gönderildi X üzerinde, ROG Phone 8’in yakında geleceğini doğrulayan ve bize […]

Resmileşti: ASUS ROG Phone 8 yakında geliyor

TL;DR

  • ASUS, ROG Phone 8’in “yakında geleceğini” doğruladı.
  • Şirket ayrıca telefon hattının “oyun oynamanın ötesine” geçeceğini öne sürdü.

ASUS, yeni nesil ROG Telefonlarının Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini kullanacağını zaten doğruladı. Şimdi ise şirket bu yeni telefonların gelişiyle ilgili şakalar yapmaya başladı.

ASUS gönderildi X üzerinde, ROG Phone 8’in yakında geleceğini doğrulayan ve bize telefonun arka kısmına bir bakış sağlayan bir teaser görüntüsü. Bu sayfanın üst kısmında görülen resimde, üç kamera ve bir flaşın bulunduğu büyük bir kamera çıkıntısı görülüyor.

Ekteki tweet’te “Oyunun ötesinde” ifadesi okunarak yeni telefonların performans ve oyundan daha fazlasına odaklanacağı öne sürüldü.

Kesin lansman tarihi hakkında bir bilgi yok, ancak şirketin ROG Phone 8’i tanıtmaya başlama kararı artık CES 2024 lansmanının mümkün olabileceğini gösteriyor.

Bu teaser, ROG Phone 8 serisinin bir sertifika veritabanında, özellikle de ROG Phone 8 ve ROG Phone 8 Pro olarak adlandırılmasının ardından geldi. Listede ayrıca gizemli bir Zenfone 11 Ultra da yer alıyordu.


Resmileşti: ASUS ROG Phone 8 yakında geliyor

Teknory