Robert Pattinson’ın Eşsiz Batman Kostümü Kostüm Tasarımcıları Tarafından Parçalandı

Ev film Haberleri Robert Pattinson’ın Eşsiz Batman Kostümü Kostüm Tasarımcıları Tarafından Parçalandı Batman kostüm tasarımcıları Glyn Dillon ve David Crossman, Robert Pattinson’ın faydacı Batsuit’ini tartışıyor ve modadan çok işleve odaklanıyor. Yarasaadam‘ın kostüm tasarımcıları, Robert Pattinson’ın pratik ve benzersiz Yarasa Elbisesi tasarımına yaklaşımlarını bozuyor. Matt Reeves’in yönettiği, Yarasaadam İkonik karaktere yönelik cesur kara film benzeri yorumu […]

Robert Pattinson’ın Eşsiz Batman Kostümü Kostüm Tasarımcıları Tarafından Parçalandı

Batman kostüm tasarımcıları Glyn Dillon ve David Crossman, Robert Pattinson’ın faydacı Batsuit’ini tartışıyor ve modadan çok işleve odaklanıyor.


Yarasaadam‘ın kostüm tasarımcıları, Robert Pattinson’ın pratik ve benzersiz Yarasa Elbisesi tasarımına yaklaşımlarını bozuyor. Matt Reeves’in yönettiği, Yarasaadam İkonik karaktere yönelik cesur kara film benzeri yorumu sayesinde Mart 2022’de eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisine açıldı. Filmin ilk detayları ortaya çıktığı andan itibaren, Pattinson’ın Yarasa Elbisesi çok tartışıldı ve kostümle ilgili geçmişteki birçok yorum arasında öne çıkmayı başardı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yapılan bir röportajda Son teslim tarihi, Batman kostüm tasarımcıları Glyn Dillon ve David Crossman nasıl bozuldu Yarasaadam‘ın süper pratik Batsuit tasarımı ortaya çıktı. Reeves’in yarasa kıyafetinin “olmasını istediğini” ifade ettiğini açıkladılar.faydacı,” moda yerine işlevi tercih ediyor. Bunu akılda tutarak, Dillon ve Crossman pelerini bir wingsuit’e dönüştürürken, yarasa sembolü bir bıçak olarak ikiye katlandı. Pelerin, ağırlık eklemek için Japon suni derisinden yapıldı ve takım elbise ustalıkla yapıldı. kurşun geçirmez Kevlar’ı simüle etmek için naylon kullanıyor.

Matt, takımın kesinlikle kullanışlı olmasını istiyordu ve daha da önemlisi, Robert’ın içinde hareket edip dövüşebileceği bir takım elbise olması gerekiyordu. Temel kaygılar pratiklik ve hareketlilikti… Örneğin, çizgi romandaki yardımcı kemeri sarı veya altın ve Bu, filmlerin çoğuna taşındı, ancak deri cephane paketleri ve kelepçe tutucular gibi polislerin kullandığı malzemeleri kullanması fikri hoşumuza gitti… Spandex’ten çok ‘Özel Kuvvetler’e daha yakın hissettiriyor.

İlgili: Falcon’un Batman Hakareti Düşündüğünüzden Daha Derin Kesiyor


Pattinson’ın Faydacı Yarasa Elbisesi Neden Batman İçin Mükemmeldi?

The Batman'da Robert Pattinson'ın Batman'inin maske taktığı yakın çekim

Reeves ve ekibinin Batsuit’i daha pratik bir şekilde ele alması mantıklı. Yarasaadam genel olarak faydacı bir yaklaşımı benimser. Christopher Nolan’ınkiyle eşleşen Kara şövalye üçleme, Yarasaadam bir bütün olarak moda yerine işlevi tercih eder. Ama Reeves’in filmi yapımda bir şekilde onu bir adım öteye taşıyor. Yarasaadam cesur ve karakterlerine, tasarımına ve hikayesine yepyeni bir pragmatizm düzeyi uyguluyor.

Bununla birlikte, kapsamı tartışılabilir. Yarasaadam‘ın konusu da daha az büyük, daha çok gerçekçiliğe dayalı, Gotham’da yapılan dedektiflik çalışmasına odaklanıyor. Bu, devam filmleriyle değişebilse de, Reeves’in bu ilk Batman filmi, daha çok Batman’den ilham alan bir cinayet gizemi gibi oynuyor. Yedi Gotham’ın suç aileleri içindeki siyasi entrikaların alt tonları ile. Ve Reeves, Batman’in şehrini su sistemini içeren büyük bir terörist planından kurtarmak zorunda olduğu üçüncü perdeyi yapmak yerine, gerçeğe çok daha yakın bir korku olan The Riddler’da cesur bir karar verir. Topraklanmış, pragmatik Yarasa Elbisesi buraya mükemmel bir şekilde uyuyor.

Batman ve Catwoman’ın her birinin travmadan payına düşeni aldığına ve karakterlerin kostüm tasarımının hikayelerini anlatmak gibi zor ve incelikli bir görevi yerine getirdiğine şüphe yok. Kostüm tasarımını film için mükemmel bir uyum haline getiren de bu. Catwoman’ın yıpranmış tulumundan titizlikle hazırlanmış, çok işlevli Yarasa Elbisesine kadar tüm kostümler Yarasaadam Reeves’in büyük olasılıkla aradığı topraklanmış, yıpranmış estetiğe uyuyordu.

Devamı: Batman’in Sonu Büyüleyici Bir Devam Filmiyle İlgili İpuçları

Kaynak: Son tarih

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory