Sadece 169,97$’a Kodak film ve slayt tarayıcı edinin

TL;DR: 8 Ekim itibarıyla bu Kodak Slide N Scan film ve Slayt Tarayıcıyı yalnızca 169,97 $ karşılığında edinin; bu %24 indirimdir. O eski aile fotoğrafları kutusu anılarınızı güvende tutuyor olabilir, ancak bu onlardan keyif almanın en iyi yolu olmayabilir. Eski filminizi ve slaytlarınızı dijitalleştirmek, bildiğiniz ve sevdiğiniz fiziksel kopyalardan ödün vermeden onları sonsuza kadar korur. […]

Sadece 169,97$’a Kodak film ve slayt tarayıcı edinin

TL;DR: 8 Ekim itibarıyla bu Kodak Slide N Scan film ve Slayt Tarayıcıyı yalnızca 169,97 $ karşılığında edinin; bu %24 indirimdir.


O eski aile fotoğrafları kutusu anılarınızı güvende tutuyor olabilir, ancak bu onlardan keyif almanın en iyi yolu olmayabilir. Eski filminizi ve slaytlarınızı dijitalleştirmek, bildiğiniz ve sevdiğiniz fiziksel kopyalardan ödün vermeden onları sonsuza kadar korur.

Bu eski fotoğrafları ve slaytları sonsuza kadar takdir edebileceğiniz dosyalara dönüştürmeye hazırsanız, Kodak Slide N Scan film ve slayt tarayıcıyı hala %24 indirimle edinin.

Eski film ve slaytları nasıl dijitalleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Bu film ve slayt tarayıcı, 50 mm slaytları ve renkli negatifleri birkaç farklı dosya formatına tarayabilir. Orijinal fotoğrafa zarar vermemek için tarayıcı yuvasını temizlemek için küçük bir fırça bile vardır.

Dolapta toz toplayan bir kutu eski negatifiniz mi var? Artık bunları bilgisayarınıza koyabilir ve telefonunuzda çektiğiniz bir fotoğraf kadar kolay bir şekilde keyfini çıkarabilirsiniz. Bu Kodak tarayıcı, 110, 135 ve 126 film için adaptörlerle birlikte gelir. Bunları adaptöre kaydırıp tarayıcıya beslemeniz yeterli. Biraz yavaş ilerleyebilir, ancak bunu yalnızca bir kez yapmanız gerekir.

film veya slaytları taradığınızda, bunları doğrudan 32 GB SD karta kaydedebilir veya sağlanan kabloları kullanarak doğrudan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Kargo ücretsizdir

Eski aile anılarınızı koruyun.

15 Ekim saat 23:59’a (PT) kadar kodu kullanın KODAK Ödeme sırasında Kodak Slide N Scan film ve slayt tarayıcıyı 169,97 dolara satın alın. Kargo da ücretsizdir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow