Samsung Galaxy S22, Android 14’ü temel alan One UI 6 kararlı güncellemesi alıyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Samsung, Galaxy S22 kullanıcıları için kararlı One UI 6 güncellemesini kullanıma sunuyor. Güncellemenin dağıtımı Avrupa’da Galaxy S22 Ultra ile başladı ve yavaş yavaş serideki üç telefona ve daha fazla bölgeye yayılacak. Güncelleme DWK4 sürümüdür ve Kasım 2023 güvenlik yamalarıyla birlikte gelir. Samsung Galaxy S22 serisi piyasaya çıktığında en […]

Samsung Galaxy S22, Android 14’ü temel alan One UI 6 kararlı güncellemesi alıyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung, Galaxy S22 kullanıcıları için kararlı One UI 6 güncellemesini kullanıma sunuyor.
  • Güncellemenin dağıtımı Avrupa’da Galaxy S22 Ultra ile başladı ve yavaş yavaş serideki üç telefona ve daha fazla bölgeye yayılacak.
  • Güncelleme DWK4 sürümüdür ve Kasım 2023 güvenlik yamalarıyla birlikte gelir.

Samsung Galaxy S22 serisi piyasaya çıktığında en iyi Android telefonlardan biriydi ve ancak yeni Galaxy S23 serisi tarafından tahtından indirildi. Samsung, telefonları için uzun süreli yazılım desteği sağlayarak telefonun piyasaya çıktığı ilk yıldan sonra da iyi bir ömre sahip olmasını sağlıyor. Şirket artık Android 14 tabanlı One UI 6’yı kararlı şubede Galaxy S22 serisine sunuyor; böylece artık herhangi bir beta karmaşası yaşamadan Android’in en son sürümünü kullanabilirsiniz.

göre kullanıcı raporlarıSamsung, Galaxy S22 kullanıcıları için One UI 6 güncellemelerini yayınlamaya başladı. Raporlarda özellikle Galaxy S22 Ultra’dan bahsedilerek, ilk olarak Avrupa’daki kullanıcılar için kullanıma sunulmaya başlandı. Aynı özelliğin Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus’a da yayılacağını düşünüyoruz.

Ekran görüntüsü 20231120 092106 Yazılım güncellemesi

Güncelleme DWK4 sürümüdür ve Kasım 2023 güvenlik yamalarıyla birlikte gelir. Bu büyük bir platform güncellemesi olduğundan, 3,1 GB boyutunda harika bir boyutta geliyor.

Samsung genellikle aşamalı sunumlar yapar. Kritik bir hata tespit edilmezse güncelleme, kademeli olarak daha fazla bölgedeki daha fazla kullanıcıya sunulacak. Galaxy S22 serisi akıllı telefonunuz varsa güncellemeleri şu adresten kontrol edebilirsiniz: Ayarlar > Yazılım güncellemesi > Yazılım güncellemelerini kontrol et.

One UI 6, Hızlı Ayarlar paneli, Kilit Ekranı ve Bildirim panelindeki önemli görsel değişiklikler, yeni bir Studio video düzenleyici uygulaması, telefonunuzun güvenliğini artırmak için yeni bir Otomatik Engelleyici ayarı ve diğer küçük değişiklikler gibi yeni özellikler içerir.

Samsung Galaxy S22, Android 14’ü temel alan One UI 6 kararlı güncellemesi alıyor

Teknory