Samsung Galaxy S24 serisinin ABD lansmanı 17 Ocak’ta gerçekleşebilir

TL;DR Samsung’un 17 Ocak’ta ABD’de Galaxy S24 serisi lansman etkinliğine ev sahipliği yapacağı bildiriliyor. Daha önceki bir sızıntı, lansmanın 18 Ocak’ta gerçekleşeceğini öne sürüyordu. Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 lansmanının da önümüzdeki yıl Güney Kore yerine ABD’de gerçekleşmesi bekleniyor. Samsung’un bu yılın başlarında Galaxy S24 serisini piyasaya süreceğini duyuyoruz. Şimdi, bir rapor […]

Samsung Galaxy S24 serisinin ABD lansmanı 17 Ocak’ta gerçekleşebilir

TL;DR

  • Samsung’un 17 Ocak’ta ABD’de Galaxy S24 serisi lansman etkinliğine ev sahipliği yapacağı bildiriliyor.
  • Daha önceki bir sızıntı, lansmanın 18 Ocak’ta gerçekleşeceğini öne sürüyordu.
  • Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 lansmanının da önümüzdeki yıl Güney Kore yerine ABD’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Samsung’un bu yılın başlarında Galaxy S24 serisini piyasaya süreceğini duyuyoruz. Şimdi, bir rapor SBS Biz (aracılığıyla SamMobile) yeni Galaxy amiral gemilerinin 17 Ocak’ta San Francisco’daki Unpacked etkinliğinde tanıtılacağını iddia ediyor.

Galaxy S24 serisinin somut lansman tarihini ilk kez duymuyoruz. Tipster Ice Universe daha önce telefonların 18 Ocak’ta piyasaya sürüleceğini öne sürmüştü. Dolayısıyla Samsung’un Ocak ayının üçüncü haftasında Ocak ayı civarında Unpacked etkinliğine ev sahipliği yapması ihtimali giderek artıyor gibi görünüyor.

Bu sızıntılar, Samsung’un üretim ortaklarının Galaxy S24 serisinin seri üretimine normalden bir ay önce başlayacağını iddia eden diğer raporlarla da destekleniyor.

Tipik olarak Galaxy S serisi telefonlar Şubat ayında piyasaya sürülüyor ancak söylentilere göre Samsung, Apple ve iPhone 15 serisine rakip olmak için lansmanı erteledi.

Başka bir yerde yeni rapor, Samsung’un yeni Galaxy Z Fold ve Flip telefonlarını piyasaya sürmek için gelecek yıl ABD’ye döneceğini de iddia ediyor. Z Fold 5 ve Z Flip 5, Samsung’un katlanabilir telefonları için bir ilk olarak Güney Kore’nin Seul kentinde tanıtıldı. Z serisi Unpacked lansmanının ABD’ye de geri dönmesiyle birlikte, ülke 2024’te bir kez daha iki Unpacked etkinliğine tanık olacak.

Samsung Galaxy S24 serisinin ABD lansmanı 17 Ocak’ta gerçekleşebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow