Samsung Galaxy Watch 6 pil boyutları yeni listede ortaya çıktı

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi TL;DR Çin’deki bir düzenleyici, Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic’in pil kapasitelerini listeledi. Her iki modelin en büyük varyantları aynı pili paylaşacak. Yeni pil, Galaxy Watch 5’e göre %5 daha iyi. Önceki sızıntılar, Galaxy Watch 6’nın pil için bir yükseltme görebileceğini öne sürdü. Çin merkezli bir düzenleyicinin yaptığı […]

Samsung Galaxy Watch 6 pil boyutları yeni listede ortaya çıktı

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Çin’deki bir düzenleyici, Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic’in pil kapasitelerini listeledi.
  • Her iki modelin en büyük varyantları aynı pili paylaşacak.
  • Yeni pil, Galaxy Watch 5’e göre %5 daha iyi.

Önceki sızıntılar, Galaxy Watch 6’nın pil için bir yükseltme görebileceğini öne sürdü. Çin merkezli bir düzenleyicinin yaptığı yeni listeleme sayesinde artık pil kapasitesi için ne bekleyebileceğimizi bilebiliriz.

Buna göre SamMobileÇin’deki bir düzenleyici, Galaxy Watch 6 için çevrimiçi bir liste yayınladı. Listenin hem standart model hem de Classic için pil özelliklerini içerdiği söyleniyor. Satış noktasına göre, standart model ve Classic, aynı boyuttaki pili paylaşan en büyük varyantlarla iki boyutta gelecek.

Listeye göre şunları bekleyebiliriz:

  • Galaksi İzle 6 40mm (SM-R930/SM-R935): 300mAh pil
  • Galaksi İzle 6 44mm (SM-R940/SM-R945): 425mAh pil
  • Galaxy Watch 6 Klasik 42mm (SM-R950/SM-R955): 300mAh pil
  • Galaxy Watch 6 Klasik 46mm (SM-R960/SM-R965): 425mAh pil

Bu yeni bilgi, daha önce söylentilerden duyduklarımızla aynı çizgide. Ancak, bir Pro cihazdan söz edilmiyor. Daha önceki sızıntılar bir Pro modelinden bahsederken, aslında onun yerine Classic’e gönderme yapıyor olabilir.

Bunlar aslında standart sürüm ve Classic için pil kapasiteleriyse, bu, her cihazın Galaxy Watch 5’e göre yaklaşık %5’lik bir gelişme elde ettiği anlamına gelir. Ancak bu, Galaxy’de bulunan 590mAh pile kıyasla bir düşüş olacaktır. 5 Pro’yu izleyin.

Daha büyük bataryaya ek olarak, Watch 6’nın bazı batarya ömrü iyileştirme özelliklerine sahip olabileceği söyleniyor. Böyle bir özellik, cihazda bir SuperAMOLED ekran yerine bir MicroLED ekranın kurulu olduğunu görebilir.

Samsung Galaxy Watch 6 pil boyutları yeni listede ortaya çıktı

Teknory