Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD’de tüm zamanların en düşük fiyatı

Amazon Choice ürünü, binlerce incelemeden 4,7 yıldız aldı ve bir yıl önce neredeyse 300 dolardan satılıyordu. Bu en son indirim, 2TB modelinde şimdiye kadarki en iyi fiyatı temsil ediyor. Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD Hayatın heyecanları ve dökülmeleri için sağlam bir SSD. Samsung T7 Shield, IP65 […]

Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD’de tüm zamanların en düşük fiyatı

Amazon Choice ürünü, binlerce incelemeden 4,7 yıldız aldı ve bir yıl önce neredeyse 300 dolardan satılıyordu. Bu en son indirim, 2TB modelinde şimdiye kadarki en iyi fiyatı temsil ediyor.

Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSDSamsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD

Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD

Hayatın heyecanları ve dökülmeleri için sağlam bir SSD.

Samsung T7 Shield, IP65 su direncinden oluşan sağlam bir tasarım ve daha iyi bir tutuş ve düşme sonrasında daha iyi hayatta kalma için kauçuk kaplama sunar.

Sağlam ve hızlı harici depolama cihazı, verilerini korumak isteyen herkes için idealdir. En zorlu koşullara bile dayanabilen darbeye, suya ve toza dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, 1.050 MB/sn’ye varan ışık hızında aktarım hızları sunarak büyük dosyaları hızlı bir şekilde aktarmak için idealdir. Doğal olarak, T7 Shield, verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmak için 256 bit donanım şifreleme dahil olmak üzere çeşitli güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.

İster PC, Mac veya Android’i tercih edin, taşınabilir SSD’de 170 dolardan fazla tasarruf etmek için bu ilk fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz. Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla anlaşma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung T7 Shield 2 TB Taşınabilir SSD’de tüm zamanların en düşük fiyatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow