Siber Pazartesi, OnePlus Buds Pro 2’de %44 indirim sağlıyor

Lily Katz / Android Yetkilisi Artık onu yavaşlatmak yok; Siber Pazartesi fırsatları gelmeye devam ediyor. Bugün karşılaşacağınız en büyük fırsatlardan biri, OnePlus Buds Pro 2’deki indirimdir. OnePlus Tomurcukları Pro 2 OnePlus Tomurcukları Pro 2 OnePlus’ın şimdiye kadarki en kaliteli gürültü önleyici kulaklıkları OnePlus Buds Pro 2, artık yükseltilmiş gürültü engelleme ve yeni nesil codec bileşenleriyle […]

Lily Katz / Android Yetkilisi

Artık onu yavaşlatmak yok; Siber Pazartesi fırsatları gelmeye devam ediyor. Bugün karşılaşacağınız en büyük fırsatlardan biri, OnePlus Buds Pro 2’deki indirimdir.

OnePlus Tomurcukları Pro 2OnePlus Tomurcukları Pro 2
AA Tavsiye Edilir

OnePlus Tomurcukları Pro 2

OnePlus’ın şimdiye kadarki en kaliteli gürültü önleyici kulaklıkları

OnePlus Buds Pro 2, artık yükseltilmiş gürültü engelleme ve yeni nesil codec bileşenleriyle orijinallerine göre değerli bir güncellemedir. Çok noktalı Bluetooth bağlantısı ve Uzamsal ses hoş bir dokunuş.

OnePlus, diğer büyük bilet ürünlerinde olduğu gibi, OnePlus Buds Pro 2’nin fiyatını da önemli ölçüde düşürüyor. Tıpkı geçen ay Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri’nde olduğu gibi, OnePlus’ın amiral gemisi kulaklıkları %44 indirim. Bu, normal perakende satış fiyatından çok büyük bir 80 $ indirim alacağınız anlamına gelir.

Bu, OnePlus Buds Pro 2’nin 120 doların altına satıldığı ikinci sefer. Yalnızca büyük tasarruflar elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda yüksek kaliteli ses ekipmanı da alıyorsunuz. OnePlus Buds Pro 2 incelememizde, şaşırtıcı derecede iyi gürültü engelleme, duyarlı mekansal ses kafa takibi, geniş Bluetooth codec desteği, dayanıklılık ve çok noktalı bağlantı nedeniyle kulaklıklara beş üzerinden dört yıldız verdik.

Daha da iyisi Buds Pro 2’nin bu sezon büyük satışlar gören tek OnePlus cihazı olmaması. OnePlus 11, OnePlus Nord N30 5G, OnePlus Manyetik Klavye ve daha fazlasının tümü büyük oranda indirimlidir. Hangi ürünlerin fiyatlarının düştüğünü görmek için genel özetimize göz atabilirsiniz.

Yılın en büyük indiriminin son gününde olabiliriz, dolayısıyla bu fırsattan süresi dolmadan hızlıca yararlanmak isteyeceksiniz.

Siber Pazartesi, OnePlus Buds Pro 2’de %44 indirim sağlıyor

Teknory