Netflix’in Reklamlı Temel planı tüm cihazlarınızda çalışmayabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL; DR Reklam içeren yeni Netflix Basic planı tüm cihazlarda çalışmaz. Daha ucuz plana geçmeden önce desteklenen cihazları kontrol etmek isteyebilirsiniz. Netflix’in reklamlı yeni Temel planı artık 12 ülkede yayında. Kullanıcılara, TV şovları ve filmlerinden önce ve sırasında yayınlanan reklamları izlemek istiyorlarsa, Netflix akışı için daha az ödeme (ABD’de 6.99 …

Netflix’in Reklamlı Temel planı tüm cihazlarınızda çalışmayabilir

patlamış mısır ile Netflix Hazır Fotoğraf 1

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL; DR

  • Reklam içeren yeni Netflix Basic planı tüm cihazlarda çalışmaz.
  • Daha ucuz plana geçmeden önce desteklenen cihazları kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Netflix’in reklamlı yeni Temel planı artık 12 ülkede yayında. Kullanıcılara, TV şovları ve filmlerinden önce ve sırasında yayınlanan reklamları izlemek istiyorlarsa, Netflix akışı için daha az ödeme (ABD’de 6.99 $/ay) seçeneği sunar. Ancak, normal Netflix planınızdan reklam destekli yeni katmana geçmeyi düşünüyorsanız veya yalnızca ilk kez abone oluyorsanız, planın size uygun olduğunu bilmelisiniz. tüm cihazlarda çalışmıyor.

Örneğin, birinci, ikinci veya üçüncü nesil Chromecast’iniz varsa, Temel planla Netflix’i izleyemezsiniz. Daha ucuz katman yalnızca Google TV modelleriyle Chromecast’te desteklenir.

Mobil cihazlar söz konusu olduğunda, Android ve iOS cihazlarınızı en az Android 7 ve iOS 15 veya sonraki bir sürüme güncellemeniz gerekir.

Bu arada, yeni reklam planı tüm Amazon Fire TV cihazlarında gayet iyi çalışıyor.

Bir Apple TV’niz varsa, tamamen şansınız kalmaz. Apple’ın akış kutularının hiçbirinde Netflix planlı Temel reklamları izleyemezsiniz.

Benzer şekilde, Netflix’i aşırı yüklemek için bir PlayStation 3 kullanıyorsanız, yeni plana geçerseniz devam edemezsiniz. Plan, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te amaçlandığı gibi çalışıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow