Samsung Telefonlar için En İyi VPN’ler (2023)

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. Bugün, bağlantınızı olabildiğince gizli tutmak her zamankinden daha önemli. Yalnızca dizüstü bilgisayarınızı kullanırken değil, aynı zamanda telefonunuzdayken de. Herkese açık Wi-Fi bağlantıları ve şüpheli web sitelerinde gezinme, istenmeyen izinsiz girişlerin, veri hırsızlığının ve kötü amaçlı yazılımların telefonunuza sızmasının ana nedenleridir. […]

Samsung Telefonlar için En İyi VPN’ler (2023)

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

Bugün, bağlantınızı olabildiğince gizli tutmak her zamankinden daha önemli. Yalnızca dizüstü bilgisayarınızı kullanırken değil, aynı zamanda telefonunuzdayken de. Herkese açık Wi-Fi bağlantıları ve şüpheli web sitelerinde gezinme, istenmeyen izinsiz girişlerin, veri hırsızlığının ve kötü amaçlı yazılımların telefonunuza sızmasının ana nedenleridir. Ayrıca reklamlar tarafından kolayca izlenebilir ve aşırı yüklenebilirsin.Kötü amaçlı yazılımdan korumanın aksine, bir VPN konumunuzu ve göz atma etkinliklerinizi maskeleyebilir.

VPN’leri biraz kullanıyoruz ve bu makalede, bağlantınızı gizli tutacak Samsung telefonlar (ve genel olarak Android telefonlar) için en iyi VPN’leri listeleyeceğiz.

Bir Bakışta – Samsung Telefonlar için En İyi VPN’ler

İşte Samsung telefonlar için en iyi üç VPN’e genel bakış. Daha ayrıntılı bir açıklama aşağıda bulunabilir.

Samsung Telefonlar için En İyi VPN’ler

En sık kullandığımız VPN ExpressVPN. Yalnızca güvenli, güvenilir ve güvenilir olmakla kalmaz, aynı zamanda Samsung telefonlarda da bulunur. 94 ülkede 3.000’den fazla sunucusuyla dünya çapında anıtsal bir varlığa sahiptir ve nerede olursanız olun her zaman istikrarlı ve hızlı bir bağlantıya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

VPN’nin Android sürümü, işletim sisteminin Jelly Bean sürümlerini çalıştıran eski Samsung modelleriyle bile çalıştığı için son derece esnektir. Ayrıca Android 10 gibi son sürümlerde de sorunsuz çalışmaktadır.

Özelliklere gelince, bu uygulama güvenilir bir VPN’in tüm özelliklerini sunar. IP adresinizi gizler, göz atma verilerinizi şifreler ve herhangi bir günlük tutmaz – gizliliğiniz tamamen güvende olacaktır. Ayrıca dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir içeriğe erişebilirsiniz. sebepler bunlar ExpressVPN Samsung telefonlar için en iyi VPN’ler listemizde en üst sıralarda yer alıyor.

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

Yapabilirsiniz Google Play Store’dan ExpressVPN’i indirinoturum açın ve Samsung cihazınızda VPN hizmetini etkinleştirin.

ExpressVPN, hizmeti aynı anda beş ayrı cihazda ayda yalnızca 12,95 ABD doları karşılığında kullanmanıza izin verecek. Ama büyük tasarruf etmek istiyorsanız, yapabilirsiniz yıllık plana abone olun ve 3 ay ücretsiz alacaksınız (ayda 6,67 ABD Doları’na çevrilir, %49 tasarruf edin). Karar vermeden önce bu VPN devini test etmek için 7 günlük ücretsiz denemeyi de seçebilirsiniz.

NordVPN

NordVPN sanal bir özel ağdır bu da iyi bilinir ve güvenilirdir. Hızlı, güvenilir ve son derece büyük. Ayrıca, Samsung telefonunuzun (veya bu konuda herhangi bir Android telefonun) yanı sıra Android TV ile de uyumludur. Bu, normalde ülkenizde kullanılamayacak bazı içerikleri doğrudan Android TV’nizde yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

VPN, en yüksek düzeyde şifreleme sunar ve veri sızıntılarını veya istenmeyen davetsiz misafirleri önler. Tek dokunuşla IP adresinizi tamamen gizleyecek ve sizi dünyanın her yerindeki sanal sunucularından birine bağlayacaktır. Mevcut 60 ülkeden herhangi birinden bir sunucu (şu anda 5500’den fazla) seçebilirsiniz.

IP’nizi gizlemenin yanı sıra, NordVPN telefonunuzu kötü amaçlı verilerden de koruyacaktır – casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve diğer veri hırsızlığına karşı korunmaya devam edeceksiniz. Tüm bunlar, her zaman istikrarlı ve hızlı bir bağlantıyla.

NordVPN’in maliyeti aylık 11,99 ABD dolarıdır. veya her seferinde bir ila iki yıllığına kaydolarak büyük bir indirim elde edebilirsiniz. Uygulamanın 7 günlük ücretsiz denemesini hemen başlatabilirsiniz ve özellikleri beğenmezseniz şirket 30 günlük geri ödeme sunar.

Sörf köpekbalığı

Sörf köpekbalığı VPN sahnesinde yeni bir yüz, ancak şimdiden olumlu bir ilgi gördü. Ucuz ve güvenilirdir ve sunucuları genişledikçe daha iyi ve daha hızlı hale gelmektedir.

sörf köpekbalığı

Uygulama, IP adresinizi kolaylıkla maskeleyecek güçlü ve güvenli VPN protokolleri kullanır. Reklamları ve izleyicileri uzak tutmanın yanı sıra tüm casus yazılımları ve kimlik avı girişimlerini durduracaktır. Ayrıca veri sızıntısı olmadığından emin olmak için özel DNS kullanır.

Ucuz maliyeti ve sınırsız olması nedeniyle bu VPN, çevrimiçi akış ve hassas içeriğe göz atarken IP’nizi gizlemek için harikadır. Dünyanın dört bir yanındaki sunucular, içeriğe konum kısıtlaması olmadan erişmenizi sağlar.

Aynı abonelikle bu VPN’e istediğiniz sayıda cihazı da bağlayabilirsiniz, bu yüzden kesinlikle denemeye değer.

IP Kaybolması

IP Kaybolması Samsung telefonlarında harika çalışan bir başka düşük maliyetli, kullanıcı dostu VPN’dir. Google Play Store’dan indirilebilen IP Vanish, dünya çapında 1.400’den fazla sunucuya erişim sunar. Listemizdeki diğer seçeneklere benzer şekilde, IP Vanish uygun fiyatlı, güvenli ve güvenilirdir. Yapabilirsiniz uygulamayı doğrudan Google Play Store’dan indirin başlamak.

Ayda 10,99$ ödemeyi seçebilirsiniz. veya hizmet için ilk yıl için 47,89 ABD doları ve tüm cihazlarınızı koruyun. IP Vanish ayrıca memnun kalmazsanız paranızı 30 gün içinde geri verecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazımızın bu bölümünde sorularınıza daha fazla cevap ekledik.

Mobil VPN nedir?

Bir mobil VPN, mobil cihazınız için veri gizliliğinin sağlanmasına yardımcı olabilir. Mobil VPN’ler genellikle masaüstü muadillerine göre daha küçük bir bellek ve daha az işlem gücü gerektirir, bu nedenle pil tasarrufu sağlar ve daha hızlı çalışırlar.

Telefonuma nasıl VPN kurarım?

Çoğu saygın VPN, Google Play Store’da bulabileceğiniz özel bir uygulamaya sahiptir. Ancak VPN’inizi Samsung telefonunuzun Ayarlar bölümünde de yapılandırabilirsiniz.

Öncelikle, seçtiğiniz VPN sağlayıcısının web sitesini ziyaret edin ve henüz yapmadıysanız hesabınızı oluşturun. Ardından, Samsung telefonunuzdaki Ayarlar’a gidin. Üzerine dokunun Daha Fazla Bağlantı sonra üzerine dokunun Daha Fazla Ağ. buradan seçebilirsiniz vpn ve VPN yapılandırmanızı ekleyin.

Bir Samsung telefon için VPN’ler buna değer mi?

Bazı VPN’ler diğerlerinden biraz daha pahalı olsa da, gizlilik nedenleriyle bu hizmete sahip olmak iyi bir fikirdir. Çoğu VPN, hizmeti birden fazla cihaz için de sunar; bu, yalnızca telefonunuzdan daha fazla yararlanacağınız anlamına gelir. Örneğin, en iyi seçimimiz olan ExpressVPN, internet bağlantınızı yavaşlatmadan aynı anda beş cihazı destekleyebilir.

Samsung Telefonlar 2023 için En İyi VPN’ler Hakkında Son Düşünceler

Bahsedilen tüm VPN’lerin kendi artıları ve eksileri vardır, ancak en önemli kısım, Samsung telefonlarında sorunsuz çalışmasıdır. Ek olarak, Android işletim sisteminde çalışan diğer birçok telefonda iyi çalışırlar.

Bahsetmediğimiz başka birçok çevrimiçi VPN de var, ancak bunu size bırakmak istiyoruz. Samsung cep telefonları için bu listeye ekleyeceğiniz herhangi bir VPN var mı? Onları bu kadar iyi yapan ne? Seçimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Teknory