Sega, Creative Assembly’nin Sırtlanlarını ve ‘Bazı Habersiz Başlıkları’ İptal Ediyor

Gelecek ay çıkacak Sonic Superstars’ın yayıncısı Sega, geliştirme aşamasındaki bazı habersiz oyunları ve Creative Assembly’nin birinci şahıs nişancı oyunu Hyenas’ı iptal etti. Şirket alıntılar “Avrupa bölgesinin karlılığı düşük.” Düşük kârlılığın bir sonucu olarak Sega, Avrupa’daki geliştiricilerinin çeşitli geliştirme projelerini inceledi ve sonuç, PC’de kapalı betasını bir haftadan kısa bir süre önce tamamlayan Hyenas’ın ve diğer […]

Sega, Creative Assembly’nin Sırtlanlarını ve ‘Bazı Habersiz Başlıkları’ İptal Ediyor

Gelecek ay çıkacak Sonic Superstars’ın yayıncısı Sega, geliştirme aşamasındaki bazı habersiz oyunları ve Creative Assembly’nin birinci şahıs nişancı oyunu Hyenas’ı iptal etti. Şirket alıntılar “Avrupa bölgesinin karlılığı düşük.”

Düşük kârlılığın bir sonucu olarak Sega, Avrupa’daki geliştiricilerinin çeşitli geliştirme projelerini inceledi ve sonuç, PC’de kapalı betasını bir haftadan kısa bir süre önce tamamlayan Hyenas’ın ve diğer bazı habersiz oyunların iptal edilmesi oldu. Eurogamer Bu kararın ardından Creative Assembly’de işten çıkarmaların beklendiğini bildirdi.

Sega’nın basın açıklamasında, “Creative Assembly Ltd. merkezli olmak üzere, ilgili bölgedeki çeşitli grup şirketlerinde çeşitli sabit giderlerin azaltılmasını uygulayacağız” deniyor. “Sabit giderlerin azaltılmasıyla ilgili tek seferlik harcamalar yapmayı bekliyoruz. Yukarıda belirtilenlerin dışında Avrupa üslerinde kârlılığı artıracak tedbirleri değerlendirmeye devam edeceğiz. Belirli ayrıntıları ve bunların etkilerini karar verdiğimiz anda açıklayacağız. ”

Sega, bu yapısal reformun bir sonucu olarak, 31 Mart 2024’te sona eren mali yıl için yaklaşık 14,3 milyar yen zarar kaydetmeyi beklediğini ancak “mali yıl için tüm yıl konsolide faaliyet sonuçları tahminlerinde herhangi bir değişiklik olmadığını” söyledi. 31 Mart 2024’te sona eriyor.”

Sega, Hyenas’ı 2022’de uzayda geçen, serseri bir çizgi roman estetiğine sahip, birinci şahıs çok oyunculu, çok takımlı bir soygun nişancı deneyimi olarak ortaya çıkardı. oyun, son kapalı betalarda oynanabilir durumdaydı.

Teknory