Fortnite Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 4. Bölüm: Sezon OG

Fortnite Bölüm 4: Sezon OG, kesinti süresi tamamlandıktan sonra birkaç saat içinde yayına girecek ve oyuncuları eski silahlar, ganimetler, araçlar ve daha fazlasıyla birlikte 2018’in Bölüm 1 haritasına geri getirecek. Teknik olarak önceki Last Resort sezonunu takip eden Fortnite Bölüm 4’ün 5. Sezonu olsa da, geliştirici Epic Games buna Sezon OG adını veriyor ve Fortnite […]

Fortnite Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 4. Bölüm: Sezon OG

Fortnite Bölüm 4: Sezon OG, kesinti süresi tamamlandıktan sonra birkaç saat içinde yayına girecek ve oyuncuları eski silahlar, ganimetler, araçlar ve daha fazlasıyla birlikte 2018’in Bölüm 1 haritasına geri getirecek. Teknik olarak önceki Last Resort sezonunu takip eden Fortnite Bölüm 4’ün 5. Sezonu olsa da, geliştirici Epic Games buna Sezon OG adını veriyor ve Fortnite 2018’in ne kadarının ortaya çıktığı düşünüldüğünde bu mantıklı geliyor.

Gerileme nostaljisi sezon boyunca devam ediyor çünkü her yeni güncelleme, 5. Sezondan başlayarak Fortnite Bölüm 1’in geçmişinin farklı bir aşamasını beraberinde getiriyor. Bu, Saldırı Tüfeği ve Pompalı Tüfek gibi silahların ve Alışveriş Arabaları gibi araçların her ikisinde de yer alacağı anlamına geliyor Sıfır Yapı ve normal Battle Royale Fortnite.

İşte Fortnite Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 4. Bölüm: Sezon OG

Aşağıda listelenen her güncelleme, tamamı önceki Bölüm 1 sezonlarına dayanan Sezon OG’ye yeni silahlar ve daha fazlasını getirirken Epic, kasaya kaldırılan bazı ekipmanların güncellemeler boyunca kalacağını, diğerlerinin ise yalnızca bu güncelleme için kalacağını söylüyor. Aşağıda kasadan kaldırılanların bir kısmı yer almaktadır:

5. Sezon: Eğik, Yağlı ve Riskli’nin Dönüşü

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

İlk olarak Bölüm 1: Sezon 2’de yayınlanan Tilted Towers, adada Sezon OG’nin 9. Sezon güncellemesine kadar kalacak bir ilgi noktasıdır. Epic, Eğimli Kulelerin yanı sıra Arazi Kartlarını, diğer araçları ve Bölüm 1’in orijinal 5. Sezonundan bazı tuzakları da ekledi. Buna Saldırı Tüfeği, Pompalı Tüfek ve Av Tüfekleri dahildir. Yukarıda adı geçen ATK’lar ve Alışveriş Arabaları gibi Hasar Tuzağı, Yakalayıcı ve Boogie Bombası da artık kasadan kaldırıldı.

6. Sezon: Loot Lake’te Karanlık Yükseliyor

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

9 Kasım’da v27.00 güncellemesi yayınlandıktan sonra oyuncular, Loot Lake’te karanlığın yükseldiğini ve beraberinde Fortnite Bölüm 1: Sezon 6’dan Double Barrel Shotgun, Clinger ve Six Shooter gibi silahların geldiğini görecekler. Ayrıca Quadcrasher, Mounted Taret ve Chiller Trap ve Port-a-Fortress’in yanı sıra daha fazla geri dönüş (not: Chiller Trap ve Port-a-Fortress, Zero Build modlarında olmayacaktır). Ve son olarak Driftboard da bu güncellemeyle bu adaya geliyor.

7. ve 8. Sezonlar: Chill and Treasure

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

v27.10 Güncellemesi, 16 Kasım’da yayına girdikten sonra hem Bölüm 1: Sezon 7’yi hem de Sezon 8’i içerecek. Beraberinde bir kar biyomu, Frosty Flgith’ler, korsan kampları, gösterişli ekipmanlar ve daha fazlasını getiriyor. Silahlar arasında Çakmaklı Tabanca, Minigun ve Dörtlü Fırlatıcı yer alır. Diğer öğeler arasında Zehirli Dart Tuzağı, Öğelendirilmiş Planörün Yeniden Konuşlandırılması ve Gömülü Hazine yer alıyor (ancak Zehirli Dart Tuzağı Sıfır Yapıda olmayacak). Araç tarafında, oyuncular X-4 Storming’i kullanabilir ve eğer onu devirmekte zorlanıyorsanız, takım arkadaşlarınızı havaya fırlatmanıza olanak tanıyan Korsan Topu’nu deneyin.

9. ve X. Sezon: Patlama!

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

23 Kasım’da v27.11 güncellemesi yayınlanacak ve Fornite Bölüm 1: Sezon 9 ve Sezon X’i kutluyor. Bu nedenle Ağır Keskin Nişancı Tüfeği gibi silahlar, Yakınlık Bombası Atar, Hava Saldırısı ve gibi diğer ganimetlerin yanı sıra adaya çarptı. Hurda Yarığı. Ayrıca bu güncelleme, The Baller’ın yanı sıra Storm Flip ve Jetpack’i de karışıma ekliyor.

Fortnite Bölüm 4: Sezon OG Battle Pass ve Item Shop

Epic bir basın bülteninde şöyle yazıyor: “Zamanda yolculuk yapan, turbo hızında bir OG sezonu, tamamen yeni OG Pass anlamına geliyor.” “50’den fazla yeni oyun içi öğeyle dolu olan OG Pass’teki tüm kozmetik ödüllerin kilidini yalnızca dört hafta içinde açabilirsiniz. OG Pass 950 V-Bucks karşılığında satın alınabilir, ancak ilerleyerek 1000 V-Bucks’a kadar kazanabilirsiniz. OG Pass’te. Fortnite Mürettebat Abonesi misiniz? OG Pass, Fortnite Mürettebat Aboneliğinin bir parçası olarak dahildir.”

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

Epic, OG Item Shop’ta klasik, karma ve yeni öğelerin özenle seçilmiş seçimlerini beklediğini söylüyor. OG Item Shop kıyafetleri ve aksesuarları yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacak ve her zamanki gibi yeni öğeler her gün saat 19:00 ET’de görünecek.

İşte OG Item Shop kıyafetlerinden birine bir bakış:

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

Fortnite Bölüm 4: Sezon VE Dereceli

Yeni sezonda her zamanki gibi Bölüm 4: Sezon OG’de dereceniz sıfırlandı. Sıralamanızın ortaya çıkması için yalnızca bir dereceli maç oynamanız yeterlidir; ilk maçınızdaki performansınız ilk sıralamadaki yerinizi belirlemez ancak sıralamanızı ortaya çıkarır ve ardından ilerleme çubuğunuzu söz konusu maçtaki performansınıza göre günceller. Epic, özellikle daha önce daha düşük bir sıradaysanız, daha yüksek derecelerdeki eşleştirmenin muhtemelen biraz zaman alacağı konusunda uyarıyor.

Epic bir basın bülteninde şöyle yazıyor: “Fortnite OG’nin kısa bir sezon olması nedeniyle sıralama ilerlemesi yüksek ve orta sıralarda daha hızlı olacak.” “Oyuncular maçın başında elendiklerinde daha az ceza alacaklar ve sıralama ilerleme çubuklarında biraz daha hızlı artışlar olacak. Ek olarak, Bronz rütbelerdeki oyuncular için ilerlemeyi daha hızlı hale getirdik, böylece kademeler arasında birlikte sıraya giren arkadaşlar daha fazlasını görecekler sürekli ilerleme.”

Sıralamalı bir maçta Savaş Otobüsünden atladığınızda, size bir Sıralamalı Acil Görev verilecek. Belirli miktarda Sıralamalı Acil Görevleri tamamlayarak özel oyun içi ödüllerin kilidini açacaksınız. Aşağıda resimde görülen Bölüm 1’den ilham alan Ranker’s Tag Back Bling’in kilidini açmak için Fortnite Bölüm 4: Sezon OG’sinde yalnızca bir Sıralamalı Acil Görevi tamamlayın. Bu sezon ulaştığınız en yüksek derecenin rengini gösterecektir.

Fortnite Bölüm 4 Sezon OG 5 Nostalji Gerileme Battle Royale Epik Oyunlar

Fortnite Bölüm 4: Sezon OG hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Dereceli kupalar ve yeni Metro Boomin lobi pisti hakkında bilgiler de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı için şuraya göz atmayı unutmayın: Epic’in blog yazısının tamamı.

Daha fazla bilgi için Tilted Towers’ın nostaljik Fortnite fragmanını izleyin ve ardından Epic’in kreatif sorumlusu ve Fortnite başkanı Donald Mustard’ın şirketten nasıl ayrıldığını okuyun.


Fortnite Bölüm 4: Sezon OG’ye mi atlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda ilk nereye gideceğinizi bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow