Şimdiye Kadarki En Çılgın MCU Komplo Teorisine Göre Love And Thunder

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Hollywood, korkunç insanlara güç verdiği, ucubelerin hak etmedikleri övgüleri almasına neden olduğu ve yıllıkları komplo teorileriyle dolu olduğu için politikaya çok benziyor. Süpermen aktörü George Reeves aslında kendini öldürmedi, Pia Zadora’nın Altın Küre ödülü filmin destekçisi tarafından satın alındı ​​ve şimdi bazıları ortaya çıkıyor. Taika Waititi kasten öldürme Thor: Aşk ve Gök […]

Şimdiye Kadarki En Çılgın MCU Komplo Teorisine Göre Love And Thunder

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Hollywood, korkunç insanlara güç verdiği, ucubelerin hak etmedikleri övgüleri almasına neden olduğu ve yıllıkları komplo teorileriyle dolu olduğu için politikaya çok benziyor. Süpermen aktörü George Reeves aslında kendini öldürmedi, Pia Zadora’nın Altın Küre ödülü filmin destekçisi tarafından satın alındı ​​ve şimdi bazıları ortaya çıkıyor. Taika Waititi kasten öldürme Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

r/MarvelStudios alt dizininde artık silinmiş olan bir gönderide tartışıldığı gibi, cesur düşünen bir kişi, Yeni Zelandalı film yapımcısının görünüşte aşırı talepkar Marvel patronlarına bir tür parmağını kaldırmak için kendi filmini kasıtlı olarak mahvettiği fikrini öne sürdü. Doğal olarak, yorumlarda birçoğu konuyu başlatan tarafından öne sürülen fikri reddetti. Fikirlerinin bir kısmı yeniden çekimlere değindi, ancak Oscar ödüllü şovmenin pahalı bir projeyi boşa çıkaracağı fikrine katılmayan birinin işaret ettiği gibi, bu günlerde büyük bir gişe rekorları kıran filmlerin yeniden çekimleri, yapım sürecinin içine fırınlanıyor. başlıyor ve şu anda tamamen doğal.

Gerçekten de, tüm zamanların en saygın filmlerinden bazıları, vizyona girmeden önce içeriklerini zenginleştirmek için yeniden çekim sürecinden geçti. ile oldu Büyük Uyku ve Waititi, en son Thor filminin vizyona girmesine giden yolda bir daha çalışıp çalışmayacağını bilmediğini söylerken, başka bir hayran Marvel’in mevcut projelerle film yapımcılarına daha fazla esneklik verdiğine dikkat çekiyor. Bu nedenle, Waititi’nin elde ettiği başarıdan sonra Thor: Ragnarokmuhtemelen stüdyo tarafından işleri daha çok kendi yöntemiyle yapması için lisans verildi.

Tabii ki, bazı film efsaneleri ve mitleri daha sonra doğru çıkıyor. Yönetmen Stanley Kubrick yerlebir edilmiş sahne malzemelerinin çoğu 2001: Bir Uzay Destanı insanların bir devam filmi çekmesini engellemek için, Dünya Dışı ET‘in video oyunu kopyaları New Mexico’daki bir çöplükte gömüldü ve Snyder Cut of Adalet Ligi bir gerçeklik haline geldi, yani geleceğin neler getireceğini kim bilebilir.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Disney Plus’ta izlenebilir. Karakter ayrıca daha sonra başka bir yerde görünecek ve Waititi’nin geri dönüp dönmeyeceği, özellikle nasıl hatırlanmayacağına dair son yorumları göz önüne alındığında görülmeye devam ediyor. Bir sonraki filmi olacak Sonraki Gol Kazanır Hemsworth ise önümüzdeki günlerde düşman olacak. Sinirli film, geçen Deli Max Evren. Optimus Prime’ın seslendirme görevini Peter Cullen’dan devraldığından bahsetmiyorum bile. Transformers Bir ön film.

Yazar hakkında

avatarı

Evan J.Pretzer

We Got This Covered’de bir yılı aşkın bir süredir serbest yazar olan Evan, 2017’den beri profesyonel olarak yazıyor. İlgi alanları arasında televizyon, film ve oyun yer alıyor ve Screen Rant ve Canada’s National Post’ta önceki makaleleri yayınlandı. Evan ayrıca Amerikan Üniversitesi’nden gazetecilik ve halkla ilişkiler alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow