Sızan Galaxy S23 görüntüleri birkaç tasarım değişikliğini ortaya koyuyor

TL;DR Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus kukla birimlerinin görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Fotoğraflar, S23 ve S22 arasındaki birkaç tasarım değişikliğini ortaya koyuyor. Galaxy S23 Ultra kukla biriminin çekilmiş fotoğrafları yoktu. Samsung Galaxy S23’ün nihai lansmanına doğru yol alırken, yaklaşan ürün serisiyle ilgili ayrıntılar gözden kaçtı. Şimdiye kadar, görseller ve bazı söylentiler gördük, ancak […]

Sızan Galaxy S23 görüntüleri birkaç tasarım değişikliğini ortaya koyuyor

TL;DR

  • Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus kukla birimlerinin görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.
  • Fotoğraflar, S23 ve S22 arasındaki birkaç tasarım değişikliğini ortaya koyuyor.
  • Galaxy S23 Ultra kukla biriminin çekilmiş fotoğrafları yoktu.

Samsung Galaxy S23’ün nihai lansmanına doğru yol alırken, yaklaşan ürün serisiyle ilgili ayrıntılar gözden kaçtı. Şimdiye kadar, görseller ve bazı söylentiler gördük, ancak somut bir şey yok. Ancak bugünkü sızıntı, Galaxy S23’e şimdiye kadarki en iyi bakışımızı veriyor.

Temel Galaxy S23 ve S23 Plus’ın görüntüleri internette ortaya çıktı. Gönderilen kaynaksız fotoğraflar Slashleakscihazların işlevsel olmayan versiyonları olan ahizelerin sahte birimlerini gösterir.

Görsellerden Galaxy S23 ve S23 Plus’ın S22 serisindeki benzerlerine göre biraz farklı tasarımlara sahip olabileceğini görebiliyoruz. Görünüşe göre her iki telefon da S22 ailesinden daha az kıvrımlı bir çerçeveye sahip olabilir ve köşeleri yuvarlatılmış daha köşeli bir gövdeyi tercih edebilir.

Dikkate değer bir diğer fark da kamera sensörlerinin yerleşimi. S22’nin arka kameralarının bir kasa içinde bir arada barındırıldığı bu görüntüler, S23’ü arkadan ayrı ayrı çıkıntı yapan kameralarla gösteriyor. Bu, daha önce bildirdiğimiz sızdırılmış görüntülerle senkronize görünüyor.

Geçen yılki modellere benzer şekilde, Samsung bir kez daha Plus varyantının temel telefonla aynı görünmesini seçebilir gibi görünüyor. Görsellere bakıldığında görsel olarak fark edilebilen tek fark, S23 Plus’ın boyutu.

Galaxy S23 ve S23 Pro’nun aksine, Galaxy S23 Ultra’nın S22 Ultra ile aynı form faktörünü koruyabileceği anlaşılıyor. Sonuç olarak, kardeşlerinden belirgin şekilde farklı görünüyor.

Unutmayın, bunlar Samsung’un resmi fotoğrafları değil. Onlar sadece belirsiz bir kaynaktan gelen sızıntılardır. Samsung bir sonraki cep telefonlarını resmi olarak açıklayana kadar, cihazların gerçek tasarımını tam olarak bilemeyeceğiz.

Sızan Galaxy S23 görüntüleri birkaç tasarım değişikliğini ortaya koyuyor

Teknory