Konu profilinizi silmek, Instagram hesabınızı da öldürür –

Adamya Sharma / Android Yetkilisi TL;DR Meta’nın yeni Threads uygulaması Instagram ile o kadar yakından bağlantılı ki, Instagram hesabınızı silmeden Threads profilinizi silemezsiniz. Bu, birçok yeni Konu kullanıcısının tam olarak okuyamadığı Meta’nın ek gizlilik politikasında açıkça belirtilmiştir. Benim gibi silahları atladıysanız ve Meta’nın yeni özenti Twitter alternatifi olan Threads’e katıldıysanız, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. […]

Konu profilinizi silmek, Instagram hesabınızı da öldürür –

Adamya Sharma / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Meta’nın yeni Threads uygulaması Instagram ile o kadar yakından bağlantılı ki, Instagram hesabınızı silmeden Threads profilinizi silemezsiniz.
  • Bu, birçok yeni Konu kullanıcısının tam olarak okuyamadığı Meta’nın ek gizlilik politikasında açıkça belirtilmiştir.

Benim gibi silahları atladıysanız ve Meta’nın yeni özenti Twitter alternatifi olan Threads’e katıldıysanız, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Instagram hesabınızı da silmeden Threads profilinizi silemeyeceğiniz ortaya çıktı. Meta’nın bu sinsi ve pek de kullanıcı dostu olmayan büyüme tüyosu, yıllardır gönderi paylaştığınız Instagram hesabından vazgeçmeye hazır olmadığınız sürece, katıldıktan sonra Konular’dan ayrılamayacağınızı garanti ediyor.

Meta’lar ek gizlilik politikası Konular profilinizi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz, ancak Konular profiliniz yalnızca Instagram hesabınızın silinmesiyle silinebilir.

Bununla birlikte, uygulamadaki gizlilik ayarlarından Threads profilinizi geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Meta, devre dışı bırakma süresi boyunca profilinizin, ileti dizilerinizin, yanıtlarınızın ve beğenilerinizin gizleneceğini not eder. Threads uygulamasında tekrar oturum açarak profilinizi yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Threads hesabını devre dışı bırak

Adamya Sharma / Android Yetkilisi

Politika, birçok yeni Threads kullanıcısını şaşırttı ve anlaşılır bir şekilde. Bu muhtemelen Meta’nın kayıt işlemi sırasında terimlerde saklamak yerine kalın harflerle bahsetmesi gereken bir şeydi.

Her neyse, sırf ne olduğunu görmek için Konular’a katılmak isteyen biriysen, platformdaki bir profilin Instagram’ına yansımadan silemeyeceğin bir şey olduğunu bildiğine göre artık yeniden düşünmek isteyebilirsin. hesap.


Konu profilinizi silmek, Instagram hesabınızı da öldürür –

Teknory