Son ‘the Flash’ Posteri, Snyderverse Hayranlarını Henry Cavill’in Superman’inin Hayaletini Görmeye Bıraktı

Warner Bros. Discovery/ DC Comics’in izniyle Warner Bros.’un yeni süper kahraman filminin son afişi, Flaş, Bazı Reddit kullanıcıları, birkaç kartal gözlü hayranın belirli bir Henry Cavill’in Süpermen’iyle benzerliği fark etmesinden sonra biraz deja vu yaşıyor. Bazıları o kadar etkilenmese de, bir eleştirmen bile DC Extended Universe dışında başka varyasyonlar gördüklerini iddia ederek metanetli duruşun yaygara […]

Son ‘the Flash’ Posteri, Snyderverse Hayranlarını Henry Cavill’in Superman’inin Hayaletini Görmeye Bıraktı

Warner Bros. Discovery/ DC Comics’in izniyle

Warner Bros.’un yeni süper kahraman filminin son afişi, Flaş, Bazı Reddit kullanıcıları, birkaç kartal gözlü hayranın belirli bir Henry Cavill’in Süpermen’iyle benzerliği fark etmesinden sonra biraz deja vu yaşıyor.

Bazıları o kadar etkilenmese de, bir eleştirmen bile DC Extended Universe dışında başka varyasyonlar gördüklerini iddia ederek metanetli duruşun yaygara koparılacak bir şey olmadığına inanmadıklarını belirtti. Bununla birlikte, birçok kişi gözden düşmüş aktör Ezra Miller’ın Cavill’inkine benzer bir poz verdiği fotoğrafına yaltaklanmaya devam etti.

Hayranlar, Cavill’in kredi sonrası sahnesinde bir kamera hücresi görüntüsü yaptıktan sonra onu bir kez daha görmeyi ummuşlardı. siyah adambir kamera hücresi çekmeden hemen önce Flaş yarım on yıllık bir aradan sonra. Ayrıldıktan sonra geri döndüğüne dair büyük bir duyurudan bahsetmiyorum bile. Witcher.

Bununla birlikte, şimdiye kadar hepimizin bildiği gibi, DC eş CEO’su James Gunn’ın hem aktörü hem de Dwayne Johnson’ı seyahat programından çıkardıktan sonra başka planları vardı.

Diğer güncellemeler arasında sözde uzun bir çalışma süresi bulunur. İçeriden KC Walsh’a göre, yaklaşmakta olan DC filmi yaklaşık iki buçuk saat uzunluğunda olacak ve 2020’lerin bir dakika gerisinde gelen dördüncü en uzun DCEU filmi olacak. Harika Kadın 1984.

Flaş 25 Nisan 2023 Salı günü Amazon Prime Video’da.

Teknory