Sony, PS Plus Üyeleri İçin PS5 Oyun Bulutu Akışını Test Etmeye Başlıyor

Hatırlamak gerekirse, PlayStation Plus abonelik hizmeti üç paket halinde sunulur: Premium, Extra ve Essential. Bazı pazarlarda Premium seçeneği yerine Deluxe seçeneğini alırsınız. Aylık 9,99 ABD dolarına mal olan Essential planı, canlandırıcı bir oyun kitaplığının, özel indirimlerin, çevrimiçi çok oyunculu avantajların, özel oyun içi içeriğin, Share Play’in ve bir bulut depolama konteynerine erişimin keyfini çıkarmanıza olanak […]

Sony, PS Plus Üyeleri İçin PS5 Oyun Bulutu Akışını Test Etmeye Başlıyor

Hatırlamak gerekirse, PlayStation Plus abonelik hizmeti üç paket halinde sunulur: Premium, Extra ve Essential. Bazı pazarlarda Premium seçeneği yerine Deluxe seçeneğini alırsınız. Aylık 9,99 ABD dolarına mal olan Essential planı, canlandırıcı bir oyun kitaplığının, özel indirimlerin, çevrimiçi çok oyunculu avantajların, özel oyun içi içeriğin, Share Play’in ve bir bulut depolama konteynerine erişimin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

PlayStation Plus Extra katmanı ayda 14,99 dolardan başlar ve iki temel avantaj ekler: Ubisoft+ oyunlarına ve oyun Kataloğuna erişim. İkincisi, aylık olarak yeni içerik alan ayrı bir PS5 ve PS4 oyunları grubudur – ancak Xbox Game Pass’in aksine, yeni oyunları çıkış tarihlerinde oynayamazsınız. Son olarak, ayda 17,99 dolardan veya yılda 119,99 dolardan başlayan fiyatlarla PlayStation Plus Premium paketimiz var.

Bu, bir kopya için para harcamadan önce sınırlı bir ölçüde bir avuç oyun oynamanıza izin verir. Aboneler ayrıca “Tekken 2”, “The Last of Us: Left Behind”, “Uncharted: The Nathan Drake Collection”, “Ninja Gaiden 3”, “Doom (1993)” gibi eski mücevherlerin keyfini çıkarmanızı sağlayan Klasik Katalog’a da erişebilirler. ),” ve diğerleri arasında “Duke Nukem Forever”. PlayStation Plus Premium’un nihai ayırt edici özelliği, elbette yakında çıkacak olan bulut akış hizmetidir.

Teknory