Tesla’nın Yeni ‘Project Highland’ Model 3’ü Sızdı ve Görünüşüne Bayıldık

Tesla, popüler Model 3’ün yerini alması veya yenilenmesi olasılığı hakkında çok az şey doğrulamasına rağmen, araç hakkında şimdiden birçok bilgi sızdırıldı. Büyük değişiklikler arasında yeni farlar, ön ve arka tamponlar, yeniden tasarlanmış yan aynalar ve iç mekan değişiklikleri yer alıyor. Yeni Model 3’e daha fazla kamera ve sensörün eklenmesi bekleniyor. Bu değişikliklerden bazıları, yeniden tasarlanmış […]

Tesla’nın Yeni ‘Project Highland’ Model 3’ü Sızdı ve Görünüşüne Bayıldık

Tesla, popüler Model 3’ün yerini alması veya yenilenmesi olasılığı hakkında çok az şey doğrulamasına rağmen, araç hakkında şimdiden birçok bilgi sızdırıldı. Büyük değişiklikler arasında yeni farlar, ön ve arka tamponlar, yeniden tasarlanmış yan aynalar ve iç mekan değişiklikleri yer alıyor.

Yeni Model 3’e daha fazla kamera ve sensörün eklenmesi bekleniyor. Bu değişikliklerden bazıları, yeniden tasarlanmış farlar, yenilenmiş aynalar ve tamamen farklı bir ön cepheye sahip olan bu en son fotoğraf da dahil olmak üzere birden fazla sızıntıda tespit edildi. tampon.

Yine de tüm söylentiler olumlu değil. İç mekan değişikliklerinin, konforu artırmaktan çok maliyetleri düşürmeye odaklanması bekleniyor. Yeni Model 3’ün fiyatını olabildiğince gerçekçi bir şekilde düşük tutmak için ahşabın yerini kumaşa bırakmasını bekleyin. Sürücülerin mevcut dış sıcaklığı doğru bir şekilde kontrol etmelerini sağlayan yeni Tesla’nın sıcaklık sensörü, başka bir olası ihmaldir. raporlar.

Musk daha önce fiyatı EV’nin benimsenmesinin önünde büyük bir engel olarak tanımlamış ve daha önce MSRP’si 25.000 $ kadar düşük olan bir arabayı piyasaya sürme sözü vermiş olsa da, bazı meraklılar oraya ulaşmak için gereken sert kesintiler nedeniyle ertelenebilir. Yine de, sızıntıların doğru olduğu kanıtlanırsa, şık dış görünüm, potansiyel müşterilerin lüks dokunuşların ve eksik özelliklerin olası eksikliğini gözden kaçırmasına yetebilir.

Teknory