South Park: Snow Day, 2024’te Çıkacak Bir 3D Dört Oyunculu Eşli Oyun

Bugünün THQ Nordic Dijital Vitrini sırasında, herkesin en sevdiği şehvet düşkünü Coloradolu çocukların oynadığı yeni bir oyun hakkında bilgi aldık. South Park: Snow Day, serinin abartılı ve yetişkinlere yönelik mizah mirasını sürdürürken, hayata çocukların gözünden bakmaya devam edecek gibi görünüyor. Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’den oluşan çekirdek grubun başrolde olduğu oyuncular, büyülü bir kar günü […]

South Park: Snow Day, 2024’te Çıkacak Bir 3D Dört Oyunculu Eşli Oyun

Bugünün THQ Nordic Dijital Vitrini sırasında, herkesin en sevdiği şehvet düşkünü Coloradolu çocukların oynadığı yeni bir oyun hakkında bilgi aldık. South Park: Snow Day, serinin abartılı ve yetişkinlere yönelik mizah mirasını sürdürürken, hayata çocukların gözünden bakmaya devam edecek gibi görünüyor.

Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’den oluşan çekirdek grubun başrolde olduğu oyuncular, büyülü bir kar günü vesilesiyle düzenlenen kutlamalara katılıyor. Bu co-op oyununda dört oyuncu, okulun olmadığı bir günde dünyayı kurtarma görevinde bir araya gelebilir. Bu oyunun teaser fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başlıkla ilgili daha fazla ayrıntıya sahip değiliz, ancak oyun California ve Virginia merkezli bir stüdyo olan Question Games tarafından geliştiriliyor. Stüdyo geçmişte The Blackout Club ve The Magic Circle üzerinde çalıştı. South Park: Kar Günü! 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch ve PC’ye gelecek.

Teknory