Şu Anda Hulu’daki En İyi Korku Filmlerinden 5’i

Gerçekten, Stephen King’den daha ikonik bir korku yazarı var mı? Adam, insan yiyen palyaçolardan cani makinelere kadar, tüylerimizi diken diken edecek yeni ve ilginç yollar bulmak için bir ömür harcadı. İronik bir şekilde, Stephen King’in en ünlü eserlerinden biri olan insan hayal gücünün derinliğine rağmen, “Sefalet,” aynı zamanda en sağlamlarından biridir. 1990’da vizyona giren “Misery”, […]

Şu Anda Hulu’daki En İyi Korku Filmlerinden 5’i

Gerçekten, Stephen King’den daha ikonik bir korku yazarı var mı? Adam, insan yiyen palyaçolardan cani makinelere kadar, tüylerimizi diken diken edecek yeni ve ilginç yollar bulmak için bir ömür harcadı. İronik bir şekilde, Stephen King’in en ünlü eserlerinden biri olan insan hayal gücünün derinliğine rağmen, “Sefalet,” aynı zamanda en sağlamlarından biridir.

1990’da vizyona giren “Misery”, mevcut kitap serisinden hayal kırıklığına uğrayan ve bir sonraki taslağında ana karakterini öldürmeyi planlayan tanınmış bir yazarın hikayesini anlatıyor. Ancak bir araba kazasından sonra kendisini en büyük hayranı olan genç bir kadının gözetiminde bulur ve kadın onun taslağını bulduğunda, hadi bu haberi pek iyi karşılamadığını söyleyelim. Takipçilerden veya hapsedilme korkularını beslediyseniz, “Sefalet”in bu fobileri daha da kötüleştireceği kesindir. Dedikleri gibi, şöhretin bir bedeli vardır.

Teknory