Super Mario Bros. Film 2, 1,36 Milyar Dolarlık Başarıya Rağmen Jack Black’ten Hayal Kırıklığı Yaratan Güncelleme Aldı

Özet Jack Black, devam filmi hakkında hiçbir haberin olmadığını açıkladı Süper Mario Kardeşler Filmi piyasaya sürülmesinden bu yana. Black devam filmi için geri döneceğinden umutlu ve alt başlık olarak “Bowser’s Revenge” fikrini öne sürüyor. Devam oyununun duyurulmasındaki gecikme, daha önceki WGA ve SAG-AFTRA saldırılarından ve Nintendo’nun bu konuya odaklanmasından kaynaklanıyor olabilir. Zelda Efsanesi film uyarlaması. […]

Super Mario Bros. Film 2, 1,36 Milyar Dolarlık Başarıya Rağmen Jack Black’ten Hayal Kırıklığı Yaratan Güncelleme Aldı

Özet

  • Jack Black, devam filmi hakkında hiçbir haberin olmadığını açıkladı Süper Mario Kardeşler Filmi piyasaya sürülmesinden bu yana.
  • Black devam filmi için geri döneceğinden umutlu ve alt başlık olarak “Bowser’s Revenge” fikrini öne sürüyor.
  • Devam oyununun duyurulmasındaki gecikme, daha önceki WGA ve SAG-AFTRA saldırılarından ve Nintendo’nun bu konuya odaklanmasından kaynaklanıyor olabilir. Zelda Efsanesi film uyarlaması.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Filmin gişe rekorları kıran başarısına rağmen Jack Black’in hayal kırıklığı yaratan bir güncellemesi var: Süper Mario Kardeşler film 2. Black, Nintendo video oyunu serisinin 2023 uyarlamasında, Mantar Krallığı’nı fethetme ve Prenses Peach ile evlenme arayışına çıkan ünlü tesisatçının ikonik baş düşmanı Bowser’ı canlandırdı. Eleştirmenlerden karışık eleştiriler almasına rağmen, Süper Mario Kardeşler Filmi gişe rekorları kıran bir filmdi ve şu anda 2023’ün en çok hasılat yapan ikinci filmi konumunda. Barbie dünya çapında 1,36 milyar doların üzerinde hasılat elde etti.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında film/awards/jack-black-super-mario-bros-movie-sequel-1235836973/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>ÇeşitlilikBlack’ten bir güncelleme istendi Süper Mario Kardeşler film 2. Yıldız karşılaştığını açıkladı “radyo sessizliği“İlk filmin çıkışından bu yana neredeyse bir yıl geçti, ancak devam filmi için geri dönme umudunu koruyor ve hatta bir sonraki film için altyazının ne olması gerektiği konusunda kendi fikrini ortaya atıyor. Black’in aşağıda ne söylediğine bakın:

Radyo sessizliği oldu. Tek gevezelik benden geliyordu ve ben gevezelik etmeme izin verilip verilmediğini bile bilmiyorum. İşe geri dönmek için biraz uğraşıyordum. [I’m pitching the title] “Bowser’ın İntikamı”. Todd Phillips’in Joker 2’de yaptığı gibi tam bir müzikal olması gerektiğini düşünüyorum.


Super Mario Bros. Movie 2 Neden Henüz Açıklanmadı?

film vizyona girmeden çok önce bir potansiyele dair konuşmalar dönüyordu. Süper Mario Kardeşler film 2Nintendo Başkanı Shuntaro Furukawa, yayıncının ilk filmin başarılı olması durumunda devam filmi yapma konusundaki ilgisini doğruladı. Ayrıca Seth Rogen’in Donkey Kong’unun hâlihazırda geliştirilmekte olduğu merkezli bir yan ürün söylentileri de dolaşıyordu, ancak hiçbir resmi rapor bunun doğru olduğunu doğrulamadı. Filmin gişe başarısının ardından Nintendo, filmlerinin daha fazla uyarlamasını geliştirmeyi planladıklarını doğruladı, ancak filmi doğrudan onaylamadı. Süper Mario devamı.

Bir gişe rekoru kırmış olsa da devam filminin henüz Nintendo, Universal veya Illumination tarafından onaylanmamasının birkaç nedeni var. Chris Pratt daha önce 2023 ortalarında yakın gelecekte devamla ilgili haberlerin geleceğini ancak o sırada devam eden Amerika Yazarlar Birliği grevlerinin gelişmeyi askıya aldığını belirtmişti. Buna ek olarak, ilk filmin karışık eleştiriler alması ve Rotten Tomatoes’da eleştirmenlerden %59 puan alarak Yeni notunun biraz altında kalması nedeniyle, yayıncı muhtemelen orijinalde neyin işe yarayıp neyin yaramadığını belirlemek için biraz daha zaman ayırmak istiyor. ve devam filmi için nasıl gelişebileceklerini.

Diğer olası sebep Süper Mario Kardeşler film 2 Nintendo tarafından henüz duyurulmamış olan, yakın zamanda duyurulan oyun üzerinde şu anda odaklandıkları noktadır. Zelda Efsanesi film uyarlaması. 2023 filminin yapımının uzun sürmesinin nedenlerinden biri de Nintendo’nun özelliklerinin herhangi bir şekilde uyarlanmasına izin verme konusundaki isteksizliği olduğu göz önüne alındığında, Link odaklı filmin yaşamasını sağlamak için uygun gözetimi adadıklarından emin olmak isteyecekleri muhtemel görünüyor. Animasyonlu devam filmiyle ilerlemeden önce beklentilerini karşıladılar. Ancak oyuncu kadrosunun seriyi devam ettirme konusunda açıkça istekli olduğu göz önüne alındığında, 2024’te yeni bir oyunun duyurulması muhtemel görünüyor. Süper Mario Kardeşler film 2‘nin gelişimi.

Kaynak: film/awards/jack-black-super-mario-bros-movie-sequel-1235836973/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Süper Mario Kardeşler <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/super-mario-bros-movie-poster.jpg”/>
Süper Mario Kardeşler Filmi

13$ 20$ 7$ tasarruf edin

Mario, Teen Titans Go’nun yönettiği The Super Mario Bros Movie’de beyazperdeye atlıyor! işbirlikçileri Aaron Horvath ve Michael Jelenic. Mario, Luigi, Princess Peach, Bowser ve daha fazlası, karakterleri Mantar Krallığı ve ötesinde geçen yepyeni bir maceraya sokan bu animasyonlu komedide yer alıyor. The Super Mario Bros. Filmini şu anda normal fiyatı olan 20 $’dan 13 $’a satın alabilirsiniz.

Yayın tarihi
5 Nisan 2023

Müdür
Aaron Horvath, Michael Jelenic

Değerlendirme
PG

Çalışma süresi
92 Dakika

Yazarlar
Matthew Fogel

Stüdyo
Evrensel Resimler, Aydınlatma, Nintendo

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler

Teknory